• Fashion News  • Exkluzivní kolekce Balmain x Beats by Dr. Dre

Exkluzivní kolekce Balmain x Beats by Dr. Dre

Kreativní ředitel módního domu Balmain a věrný milovník hudby, Olivier Rousteing, vystupuje podle svých slov rád z komfortní zóny a učí se novým věcem. Daleko za hranice svých zkušeností zašel i nyní při spolupráci s týmem Beats by Dr. Dre, se kterým navrhl jedinečnou kolekci sluchátek.

Balmain tak následuje značky jako jsou Fendi či Alexander Wang, které už dříve sluchátka ve spolupráci s Beats vytvořily. Release letošní kolekce proběhl během léta a dostalo se mu náramného zájmu.

„Beats jsou moderní a futuristické, já jsem k nim chtěl přidat francouzský luxus. Ale pokud jde o technologie, musíte k danému projektu přistupovat s respektem. Zároveň rozhodně nemůžete se sluchátky zacházet jako s oděvem,“ vysvětloval Rousteing.

Na výběr je ze dvou modelů Studio Wireless a Powerbeats3. Oba jsou k dostání ve dvou barevných kombinacích – zlaté a khaki, kterými se Rousteing snažil navodit jedinečnou atmosféru značky Balmain.

Sluchátka Studio Wireless – Gold, $600

Sluchátka Powerbeats3 – Gold, $250

Sluchátka Studio Wireless – Khaki, $600

Sluchátka Powerbeats3 – Khaki, $250

Prvopočátkem spolupráce byla údajně již přehlídka jedné z mnoha Balmain kolekcí, která se konala před čtyřmi lety. Tým Beats by Dr. Dre se jí účastnil a Rusteingovo propojení s hudbou je zaujalo natolik, že diskuze o možné spolupráci začaly už tehdy.

Mimo jiné je součástí kolekce i exkluzivní playlist sestavený speciálně při příležitosti vzniku kolekce. Na iTunes ho lze najít pod názvem #BalmainBeats a určitě stojí za poslech – obsahuje totiž nejoblíbenější songy samotného Rousteinga.

Nadčasová sluchátka jsou dostupná na beatsbydre.com a v kamenných obchodech Balmain v NYC či LA.

Zdroje: 1, 2, 3, 4