• Lifestyle  • Mizerové jsou zpět

Mizerové jsou zpět

Cítíte záchvěv nostalgie? My ano, protože známé policejní duo Mike a Marcus je po sedmnácti letech zpět.

Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Bennett (Martin Lawrence) stále patří mezi špičku miamské policie. Marcus se ale rozhodne odejít do penze a věnovat se rodině. Mike o ničem takovém rozhodně nepřemýšlí (a my máme podezření, že Will Smith nestárne). Důchod ale musí počkat, když se objeví nová hrozba, která se smrtelně týká přímo Mika.

Na film Mizerové navždy jsme si museli dlouhá léta počkat. A jestli se to vyplatilo? Za nás se jedná o důstojný comeback, který fanoušky předchozích dílů nezklame. Můžete čekat spoustu hollywoodského pozlátka ve formě naleštěných aut, sexy žen a mužů. To vše doplněné o akci (i když není asi tak ikonická jako kdysi) a humor. Zkrátka základní ingredience, které tvoří akční komedii, jak ji známe a máme rádi. Herecké dvojici to stále funguje – opět je tam znát přirozená chemie, díky které interakce mezi nimi působí velmi přirozeně. Smith s Lawrencem si návrat jistě užili – a my také.

Tentokrát Mizery nerežíroval Michael Bay, ale duo belgických filmařů s marockými kořeny Adil El Arbi a Bilall Fallah.

Vedle Smithe a Lawrence si zahráli např. Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Charles Melton a Paola Núñez.

Jestli se chcete sami přesvědčit o tom, že Mizerové navždy jsou důkazem toho, že jsou nostalgické návraty občas fajn, zajděte na ně do kina.

Zdroj: Falcon