• ppl talk  • MÓDNÍ CHAMELEON Anna dello Russo

MÓDNÍ CHAMELEON Anna dello Russo

,,Cítíte-li se pohodlně, nejste fashion, fashion není o pohodlnosti,,

Screen-Shot-2012-09-10-at-2.44.04-PM1-490x386

 Za tímto módním citátem nestojí nikdo jiný než módní diva, chameleon a uctihodná žena, italské krve Anna dello Russo. Anna narozená 1962, není žadná babička! Ba naopak je to fashion živel, který se už po ukončení studia historie umění a historie v Miláně vrhla na kariéru v módě. Svojí profesi je plně oddaná a je to její život. Začínala jako editorka pro italské Vogue a magazín L´Uomo Vogue, dnes je především známá jako stylistka, módní ředitelka japonského Vogue, návrhářka doplňků v roce 2012 pro řetězec H&M, blogerka a má i například svůj parfém.

Photos-Anna-Dello-Russo-Juergen-Teller-W-November-2010 (1)

 

 Anna je proslulá především svými kreativními a neobyčejnými stylingy a stylem oblékání. Nestává se, že byste slavnou Annu viděli na společenských akcích, módních událostech a fashion show ve stejném outfitu. Jeden den je nová kolekce předváděna od nejpřednějších návrhářů na mole a druhý den tyto kousky vidíte oblečené na Anně. Ona je takové chodící ramínko, které ukazuje jak dané, luxusní kousky vypadají na ,,smrtelníkovi,,. Především bere módu s nadhledem a humorem.

Je velice aktivní na Twitteru, kde jí sleduje přes 150 tisíc fanoušků a na Instagramu má ve followers skoro 400tis. fanoušků a příznivců, kteří obdivují její extravagantní styl a neobyčejný život.

Anna dello Russo miluje především různé druhy klobouků, ultra krátké šaty, a nejprovokativnější modely aktuálních kolekcí. Neodmyslitelnou součástí jsou vysoké lodičky nebo kozačky nad kolena. Nejrůznější kabelky, brýle a výrazné šperky nesmí nikdy chybět! Tato jednapadesátiletá žena se netají, že pro svojí neuvěřitelnou postavu musí hodně dělat, je zastánkyně jógy a zdravého jídla.1615064_1438786923022927_351547554_n

 Známou fashion fanatičku můžete sledovat na oficiální stránkách Annykde pravidelně přispívá fotkami s nejznámějšími lidmi z branže, svoje outfity i vtipné komentáře a motta. 

 Anna dello Russo patří mezi jednu z nejpozoruhodnějších žen módního světa tohoto století, která si zaslouží obdiv. Určitě nás bude ještě dlouho bavit, překvapovat svojí originalitou a pozitivním přístupem k životu.anna_dello_russo_361577691_north_883x

Zdroj : 1, 2, 3