• Styling  • Módní trend v podání dlouhé vesty

Módní trend v podání dlouhé vesty

Pomalu se nám začíná oteplovat, proto by ve vašem šatníku neměl chybět alespoň jeden kousek dlouhé maxi vesty. Letos budou totiž rozhodně in.

Největší výhoda dlouhé vesty je v tom, že nemusíte dlouho přemýšlet, co si vezmete na sebe. Vyhnete se tak půlhodinovému sestavování outfitu, což je jistě dobrá zpráva pro každou ženu.

Dlouhou vestu můžete kombinovat absolutně se vším. Chystáte se na poradu vedení? Vsaďte na bílou košili, legíny, nebo kalhoty a přes sebe hoďte trendy dlouhou vestu. Podpatky se v tomto případě postarají o eleganci, která bude takovou třešničkou na dortu vašeho outfitu.

Dlouhé vesty jsou samozřejmě vhodné i na jiné společenské akce. Plánujete-li vyrazit do kina, do kavárny, nebo na setkání s přáteli, dlouhá stylová vesta vám vyřeší problémy s výběrem a postará se o to, abyste zazářila.

Mezi další výhody tohoto trendu patří i to, že díky své délce a střihu opticky vytvoří štíhlou linii vašeho těla a vaše problematické partie nenápadně schová do ústraní. Kdo by takový kousek nemiloval, že?

Prodloužené vestičky jsou velmi pohodlné, šik a elegantní, a navíc vám v nich bude příjemně teplo, takže se v nich i za deštivých jarních dnů budete cítit jako v bavlnce.

Možné jsou také variace s kapucí nebo s kapsami. Co zvolíte, záleží už čistě na vašich potřebách a přáních. Co se týče materiálů, do velké obliby se v podzimních kolekcích dostávají kožešiny a prošívané materiály. Ve světě barev vítězí jednoduchost, a tedy jednobarevné kousky. Fantazii se ale jak známo meze nekladou, takže pokud máte chuť zaexperimentovat si, proč ne.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15