• Fashion News  • Mondaily: Alessandro Michele míří do Valentino!

Mondaily: Alessandro Michele míří do Valentino!

Alessandro Michele, bývalý kreativní ředitel Gucci, se stává novým kreativním ředitelem módního domu Valentino. Po 25 letech u značky se s ní rozloučil Pierpaolo Piccioli a Michele tak usedne na jeho místo. Michele je známý pro svůj hravý a barevný styl, který se perfektně hodí k estetice Valentina. Na jeho debutovou kolekci pro Valentino se můžeme těšit už na podzim, kdy představí dámskou ready-to-wear kolekci na jaro/léto 2025. Můžeme se tak těšit, že přinese značce nový a svěží nádech.

H&M odhalilo svou novou designérskou kolaboraci se značkou Rokh

V rámci své nejnovější designérské spolupráce se H&M spojilo s módní značkou Rokh. Její zakladatel, korejský návrhář Rokh Hwang, je obdivován pro své experimentální kousky a všestranné návrhy plné nekonvenční elegance. Kolekce H&M ROKH nabídne dámské i pánské kousky a bude k dostání od 18.dubna 2024 na hm.com.

Haus Labs by Lady Gaga k dostání v Sephora

Kosmetická značka Haus Labs, kterou zpěvačka založila v roce 2019, je konečně dostupná v České republice exkluzivně v parfumeriích Sephora. Značka Haus Labs se zaměřuje na produkty s veganským složením a inkluzivní paletou odstínů, které oslavují všechny typy krásy. Mezi nejprodávanější produkty patří hydratační make-up s technologií Triclone Skin Tech, hybridní oleje na rty PhD a veganské rtěnky Powermatte Liquid Lipstick.