• Fashion News  • Mondaily: Chris Noth alias Pan Božský obviněn ze sexuálního obtěžování

Mondaily: Chris Noth alias Pan Božský obviněn ze sexuálního obtěžování

Nejen módním svět se otřásá pod šokující zprávou. Týden po premiéře „And Just Like That“, druhé očekávané sérii seriálu HBO Max „Sex ve městě“, se nezávazně na sobě přihlásily dvě ženy, jež tvrdily, že je Chris sexuálně napadnul. Obě se vyjádřily, že premiéra oživila jejich bolestivé vzpomínky, a proto se rozhodly promluvit. Obě měl Chris donutit k sexuálnímu styku ve svém sídle.

„Obvinění proti mně vznesená ženami, se kterými jsem se setkal před několika lety, jsou kategoricky nepravdivá. Ať už by tyto příběhy byly z doby před 30 lety nebo 30 dny – NE vždy znamená NE – to je hranice, kterou jsem nepřekročil,“ uvedl Noth v prohlášení.

Guram Gvasalia jmenován kreativním ředitelem Vetements

Značka Vetements opomněla při uvedení kolekce pro FW22 zmínit, že ji navrhnul sám Guram Gvasalia, který se nově stal kreativní ředitelem značky. Gvasalia jakožto spoluzakladatel Vetements je generálním ředitelem již od jejího založení. Nahradil tak po dlouhých dvou letech svého bratra, Demna Gvasalia – kreativního ředitele značky Balenciaga.

Další NFT s Karlem Lagerfeldem je spojeno s výhodami v reálném světě

Čtvrtá edice digitálních NFT figurek, vytvořená ve spolupráci s londýnským pouličním umělcem Endlessem, jež podepsal nástěnnou malbu zesnulého návrháře v Pitti Uomo v roce 2019, je spojena s reálným eventem. Ten se má konat v červnu 2022. V rámci NFT byly vytvořeny dvě verze s graffiti od Endlesse.

Exkluzivnější verze „KL7xEndless“ dostupná pouze sedmi spotřebitelům (číslo sedm bylo šťastné číslo zesnulého návrháře), se promění v pozvánku na skutečnou koktejlovou akci s vystoupením umělce. Konta se má v sídle módní značky.

Dostupnější verze figurky s názvem KLxEndless v nákladu 500 kusů zase umožní přístup k exkluzivním zprávám a materiálům ze zákulisí, stejně jako k živě streamovaným momentům ze samotného vystoupení.