• Fashion News  • Mondaily: David a Victoria Beckham pracují na dokumentu „fly-on-the-wall“

Mondaily: David a Victoria Beckham pracují na dokumentu „fly-on-the-wall“

Další týden je za námi a opět byl nejen módními kolaboracemi jen nabitý. David a Victoria Beckham plánují dokument na Netflix, Vans x Muzeum moderního umění představí uměleckou kolekci a Drake oficiálně zahájil spolupráci s Nike!

David a Victoria Beckham pracují na dokumentu „fly-on-the-wall“

David a Victoria Beckham podepsali dohodu s Netflix na 20,6 milionu dolarů pro dokument s názvem „fly-on-the-wall“, který se zaměří na jejich rodinu, včetně jejich čtyř dětí Brooklyna, Romea, Cruze a Harpera. Má také dokumentovat vzestup slávy Davida Beckhama během jeho fotbalové kariéry a ukáže osobní záběry z rodinných oslav. Zároveň umožní nahlédnout do vztahu páru, počínaje okamžikem, kdy se pár setkal v roce 1997, zatímco Victoria Beckham – poté Victoria Adams – byla ještě součástí skupiny hitů Spice Girls.

Vans x MoMa představili druhý drop

Vans a Muzeum moderního umění představí 11. listopadu již podruhé kousky ze své spolupráce, jež čerpá inspiraci z působivých uměleckých děl Edvarda Muncha, Jacksona Pollocka, Lyubov Popovy a Faith Ringgold.

„Naše spolupráce s MoMA je opravdovým partnerstvím, jehož cílem bylo zajistit autentické spojení mezi uměním a plátěnými modely obuvi, které jsme společně vybrali,“ uvedla Angie Dita, vedoucí globálního designu obuvi.

Drake oficiálně zahájil kolaboraci s Nike

Drakeův dlouho očekávaný počin – album Certified Lover Boy – vyjde bohužel až začátkem příštího roku. Mezitím si fanoušci mohou připravit svůj šatník vyzvednutím kousků z nově spuštěné kolekce vyrobené ve spolupráci se společností Nike skrze web DrakeRelated, jimž dominuje srdci prošitý bomber.