• Fashion News  • Mondaily: Four Season Hotel Prague opět rozzáří vánoční strom od značky Dior

Mondaily: Four Season Hotel Prague opět rozzáří vánoční strom od značky Dior

Milovníci módy i sváteční atmosféry si budou moci během adventu ve Four Seasons opět vychutnat dekorace ikonického francouzského domu Dior. Česká značka parfémů KINTSUGI PERFUMES představuje zimní novinku s názvem Phénix, uhrančivou vůni, jež v nás zažehne dosud ukrytý vnitřní plamen. Kabelka C de Cartier je skutečnou klasikou slavného francouzského domu. Její vzhled je vystavěn na čistých liniích, kterým dominuje zapínání s iniciály Cartier na šperkové sponě.

Four Season Hotel Prague opět rozzáří vánoční strom od značky Dior

Milovníci módy i sváteční atmosféry si budou moci během adventu ve Four Seasons opět vychutnat dekorace ikonického francouzského domu Dior. Vánoční strom, který již tradičně ozdobí lobby hotelu, odkazuje na kolekcí Dior Cruise 2024 s motivy propojující ženskou a mužskou spiritualitu a tradiční mexický oděv dle představ kreativní ředitelky značky Marie Gracie Chiuri. Sofistikované ozdoby motýlů v odstínech zlaté vytvoří hostům i návštěvníkům nezapomenutelné vánoční prostředí. Four Seasons Hotel Prague je jediným hotelem v regionu, který letos vánoční strom Dior ozdobí.

Adventní období si hosté mohou zpříjemnit také s DIOR Afternoon Tea. Odpolední čaj o páté sestavil Pastry Chef Giovanni Marco Carandnino ve spolupráci s Executive Sous Chefem hotelu Nicholasem Trosienem. Hosté se mohou těšit na výběr kanapek, tradičních scones a elegantních dezertů, který vystihuje sofistikovanost a rafinovanost francouzského módního domu.

Nový parfém Phénix od KINTSUGI PERFUMES

Česká značka parfémů KINTSUGI PERFUMES představuje zimní novinku s názvem Phénix, uhrančivou vůni, jež v nás zažehne dosud ukrytý vnitřní plamen.


„V každém z nás dřímá malá jiskra. Skrývá v sobě tak velkou energii, až její síla může mnohé z nás naplnit strachem. Je nutné učinit jediné – najít odvahu ji zapálit. Jakmile se tak stane, nic již nebude jako dřív. Roztáhneme křídla a vzlétneme.“

Tato dlouhotrvající, kořeněná a „vegan friendly“ vůně uhrane harmonickou kombinací kůže a kávy s kouřem, tabákem a římským kmínem, kterou zjemňuje svěží mandarinka a nasládlý ananas.

Cartier přichází s vyšívaným monogramem na kabelkách C de Cartier

Kabelka C de Cartier je skutečnou klasikou slavného francouzského domu. Její vzhled je vystavěn na čistých liniích, kterým dominuje zapínání s iniciály Cartier na šperkové sponě. Právě monogram dvou protilehlých písmen C, jež se v průběhu let staly signaturním kódem Cartier, inspiroval designérské studio k vytvoření nového vyšívaného vzoru. Stylizovaná do nekonečně se opakujícího monogramu, výšivka elegantně zdobí dvě nové kabelky C de Cartier. Oba modely propojují textury a tón v tónu kombinují kůži s vyšívanou textilií.

Foto: archiv značek