• Fashion News  • Mondaily: Gucci představil první kolekci bez Alessandra Michele

Mondaily: Gucci představil první kolekci bez Alessandra Michele

Guccí nám ukázal svou první kolekci po odchodu kreativního ředitele Alessandra Michele. Tradiční řada s růží od Manufaktury se představila s vylepšeným složením a v novém kabátě. CCC má novou jarní kampaň s jedním z idolů mladé generace.

Gucci představil první kolekci bez Alessandra Michele

Po odchodu Alessandra Michele z pozice kreativního ředitele Gucci jmenoval novým kreativním ředitelem Sabato de Sarna, který ale představí svou první kolekci až v září letošního roku. To znamená, že se mezitím tvůrčí práce na kolekcích zhostil tým návrhářů a nás rozhodně nezklamali. Vytvořili kolekci v nichž se prolínají tvůrčí prvky předchozích návrhářů a připravují na nový směr, který přinese Sabato de Sarno. V poznámkách přehlídky stálo: „V bujarém rozhovoru mezi minulostí a budoucností kolekce reflektuje Gucci jako kulturní konstantu a oživuje vliv vizionářů, kteří stáli v jejím čele, a otevírá cestu k novému rozměru jejího dědictví.“.

Tradiční řada s růží od Manufaktury v novém kabátě

Kosmetika s růží od české značky Manufaktura je inspirovaná tradicí a využívá příznivých regeneračních, omlazujících a zklidňujících účinků této úžasné květiny. Kosmetická řada Růže & Vřídelní sůl má novou vylepšenou recepturu. Kromě růžového oleje obsahují produkty z ní například růžový extrakt z růže stolisté nebo šetrnější konzervant. Dále se mohou pochlubit atraktivnějším designem, který působí minimalistickým něžným dojmem a v neposlední řadě u vybraných produktů také uživatelsky příjemnějšími obaly.

Úžasný svět nekonečných možností CCC Wonderland!

Je limitem nebe? Tentokrát ne! Existují lidé, jejichž představivost nemá žádné hranice. Patří mezi ně Kinny Zimmer, jeden z idolů mladé generace. V nejnovější kampani CCC vzývá milovníky streetwear stylu, aby se s ním vydali na dobrodružnou cestu do pohádkové země. Obsazení mladých hvězd je další poctou generaci Z. Stejně jako Alenka v honbě za bílým králíkem mohou i milovníci pohodlné sportovní módy následovat svého idola na pouti za dobrodružstvím. Po cestě na ně čekají jedinečná překvapení a jejich oko potěší nejmódnější kousky z kolekcí sportovní obuvi pro nadcházející sezónu.

Foto: archiv značek