• Fashion News  • Mondaily: Jan Černý vykopl limitovaný High Summer Drop

Mondaily: Jan Černý vykopl limitovaný High Summer Drop

Designér Jan Černý minulý týden spustil spolu s limitovaným High Summer Dropem předobjednávky nové varianty jeho v Česku vyráběných prestižek, a to v off-white semišové variantě. Mezi dalšími kousky limitované edice najdete hybridní kalhoty, muchomůrková trička nebo obrandovanou kuklu.

Gigi Hadid uvádí svou vlastní značku oblečení „Guest in Residence“

Světová topmodelka Gigi Hadid na svém Instagramu oznámila, že pracuje na oděvní linii s názvem ´Guest in Residence´ Gigi zveřejnila na svém účtu několik fotografií, které ukazují pohled do zákulisí procesu navrhování a s největší pravděpodobností půjde o pletené kousky ze 100% kašmíru. Datum vydání kolekce zatím neohlásila.

Tiffany & Co. přeměňuje své návrhy šperků na NFT za 50 000 $

Společnost Tiffany & Co. oznámila na začátku srpna spuštění svého nejnovějšího NFT projektu s názvem „NFTiff“. Za cenu 30ETH (přibližně 50 000 USD) tento globální prodejce luxusního zboží umožňuje bohatým držitelům CryptoPunk příležitost získat reálný zakázkový přívěsek ve tvaru jejich digitální punkové NFT. Navzdory široké existenci více než 10 000 CryptoPunků bude vyrobeno pouze 250 fyzických přívěšků ručně vyrobených řemeslníky Tiffany & Co. z luxusního 18k růžového nebo žlutého zlata a z nejméně 30 drahých kamenů a diamantů. Inspiraci značka čerpá z tvaru čtvercových pixelů charakteristických pro CryptoPunks.

Lasvit pro ženevský Cartier

Od svého prvního otevření v roce 1969 je butik Cartier na 35 Rue du Rhône v Ženevě jedním z největších v Evropě. Po měsících renovací odhalil Cartier přepychový nový prostor, který kombinuje tradici s moderním přístupem. Pro svou renovaci se Cartier spojil s českou společností LASVIT, aby nabídli jedinečný dialog, který vtáhne každého návštěvníka. Čeští designéři, inspirováni hypnotizujícím kouzlem švýcarských Alp, vytvořili velkolepou ledovou halu a čtyři světelné sochy na míru, které povyšují prostor na novou úroveň. Instalace jsou důmyslně navrženy tak, aby oslnily a jasně zářily vedle klenotů Cartier.