• Fashion News  • Mondaily: Kolekce Gucci x North Face

Mondaily: Kolekce Gucci x North Face

Minulý týden byl spoluprácemi opět nabitý. Gucci se spojil s North Face, Pantone s Monochrome a Coach uvedl Disney kolekci s kresbami Keitha Haringa.Která se vám líbí nejvíce?

Kolekce Gucci x North Face

Spolupráce North Face x Gucci oslavuje historii a dědictví obou značek. Na podporu nového partnerství vytvořil kreativní ředitel značky Gucci, Alessandro Michele, kampaň zasazenou do alpského prostředí focenou Danielem Sheaem. Kolekce pro muže a ženy zahrnuje nejen polstrované kabáty s husím peřím a vesty, ale také košile, sukně a kombinézy.

Barva roku Pantone se spojuje se značkou Monochrome

Barvy roku 2021, žlutá „Illuminating“ a šedá „Ultimate Grey“, jsou odvážně představeny na designu nadměrné mikiny navržené ve spolupráci s ruskou módní značkou Monochrome. Mikina představuje barvy spolu s jejich významem – Illuminating vyjadřuje sílu a naději, zatímco Ultimate Grey představuje spolehlivost a důvěru. Značka Monochrome, kterou v roce 2015 založili Alisa Boha a Nikolay Bogdanovich, se zaměřila na oversized siluety s minimalistickými, unisex střihy v jedinečné barevné paletě.

Coach představil ve spolupráci s Keith Haring kolekci Disney

Umělec Keith Haring se naučil kreslit Mickey Mouse již ve svém mládí v domě své babičky a uvažoval, že půjde ve stopách Disneyho a stane se karikaturistou. Ačkoli se to nestalo, připravilo to cestu, která nakonec vedla Haringa ke studiu výtvarného umění. Kreativní ředitel společnosti Coach, Stuart Vevers, nyní vytvořil kolekci oděvů a doplňků Disney Mickey Mouse x Keith Haring. Kampaň ve spolupráci s fotografem Alessandro Simonetti představovuje modelky jako Kaiu Gerber, Cole Sprouse, Koki, Xiao Wen Ju nebo Myles O’Neal.