• Fashion News  • Mondaily: Manolo Blahnik x Birkenstock kapsulní kolekce

Mondaily: Manolo Blahnik x Birkenstock kapsulní kolekce

Minulé pondělí se spojení značky Birkenstock a módního domu Manplo Blahnik převtělilo do nové kapsulní kolekce. Ta představuje šest stylů, kterým nechybí typická estetika obou značek – klasický design obuvi Birkenstock doplněný o ozdoby v královském stylu typickými pro práci Manola. Kolekce obsahuje tři typy sandálů Birkenstock Arizona, které jsou dodávány v sametové fuchsiové a modré barvě a také v černé kůži. Všechny obsahují křišťálové ozdoby na přezce, které připomínají detaily na lodičkách od Manolo Blahnika, jako je lodička Hangisi. K dispozici jsou také černé kožené, sametově fuchsiové a modré verze dřeváků Boston. Jejich cena se pohybuje od 750 do 810 dolarů.

Meghan Markle spouští svůj vlastní podcast

Podle zprávy Hollywood Reporter bude vévodkyně ze Sussexu letos v létě debutovat svou první podcastovou sérii na Spotify. Podcast je součástí víceleté smlouvy, kterou Meghan i její manžel princ Harry podepsali se Spotify v roce 2020. Především by měl sloužit k podpoře boje proti dezinformacím, v roce vzniku spojeným s onemocněním COVID 19

„To, co na podcastech milujeme, je to, že nám všem připomínají, abychom si našli chvilku a opravdu naslouchali, spojili se navzájem. Vzhledem k výzvám roku 2020 nebyl nikdy důležitější čas to udělat, protože když se navzájem slyšíme a slyšíme své příběhy, připomeneme si, jak jsme všichni propojeni.“ uvedl pár ve společném prohlášení při oznámení vzniklé dohody se službou Spotify.

Balenciaga x Crocs = Pool style

Balenciaga a Crocs se opět spojili pro nový styl obuvi, který spojuje jejich estetiku do nového designu Balenciaga Crocs Pool, sandálového „dřeváku Crocs“ se zaoblenou platformovou podrážkou v růžové, černé, zelené, bílé a žluté barvě. Na všech je vyraženo logo Balenciaga. K dostání jsou v prodejnách Balenciaga a na jejich webových stránkách za 565 dolarů.