• Fashion News  • Mondaily: MBPFW FW21 – Show must go on

Mondaily: MBPFW FW21 – Show must go on

Netradiční verze akce Mercedes-Prague Fashion Week odstartovala minulý pátek zahajovací fashion show Jakuba Polanky.

Celý koncept, zasazený tentokrát do industriálních prostor Holešovické tržnice, je pojatý vzhledem k aktuální situaci jako autokino s živým video streamem přehlídek designérů LAFORMELA, Michael Kovacik, Pavol Dendis, Tereza Vu, Van Graaf Junior Talent, Tiqe by Petra Balvínová, Petra Ptáčková, Tereza Rosalie Kladošová, Lukáš Krnáč, Petra Kubíková, Technická univerzita v Liberci, AIM by Michaela Hriňová a Denisa Dovala. Veškerý obsah najdete online na youtube kanálu MBPFW.

Hermés se spojil s Rolls-Royce v rámci zakázky pro japonského miliardáře

Výjimečná spolupráce Rolls Royce a Hermés se zrodila na popud japonského miliardáře Yusaku Maezawu, který založil japonský módní e-shop Zozotown. Jedinečný vůz je vybaven zelenou a krémovou úpravou, jež připomíná starožitnou japonskou keramiku Oribe. Interiér z plyšové kůže je tvořen převážně kůží Hermès v odstínu zvaném „Enea green“, jenž je navržen tak, aby připomínal soukromé letadlo. Mezi speciální detaily patří plátno Hermès „Toile H“ na područkách dveří, sedlářské prošívání na koženém čalounění a ořechové desky ručně malované uměleckými díly podle návrhu francouzského ilustrátora Pierra Pérona.

Alexandre Arnault se připojil k dozorčí radě značky Birkenstock

Alexandre Arnault, výkonný viceprezident pro produkty a komunikaci ve společnosti Tiffany & Co., se tiše připojil k dozorčí radě značky obuvi Birkenstock. Dostal se do ní skrze akvizici značky pod křídla společností L Catterton a Financière Agache, jež jsou podporovány právě uskupení LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton, do kterého nově Tiffany & Co. spadá.