• Fashion News  • Mondaily: Michelle Ochs kreativní ředitelkou Hervé Léger

Mondaily: Michelle Ochs kreativní ředitelkou Hervé Léger

Michelle Ochs byla jmenována kreativní ředitelkou značky Hervé Léger. Italská značka DSQUARED2 pro velký zájem oznámila pokračování exkluzivní limitované charitativní kolekce „We are Family”. Designerské duo Radka Sirková a Anna Tušková představuje pod značkou CHATTY novou letní kolekci oblečení day-to-night.

Michelle Ochs se stala kreativní ředitelkou Hevré Léger

Michelle Ochs, módní návrhářka a zakladatelka značky Et Ochs, se stává novou kreativní ředitelkou značky Hervé Léger. Nahrazuje tak Christiana Juula Nielsena, který působil jako kreativní ředitel od roku 2018. Nielsen se nyní plánuje soustředit na svou vlastní značku AKNVAS, kterou založil v roce 2019. Michelle vystudovala Parsons School of Design, kde získala bakalářský titul v oboru módní návrhářství. V roce 2007 získala ocenění Designér roku.

DSQUARED2 oznamuje pokračování limitované charitativní kolekce „We are Family“

Italská značka DSQUARED2 v čele s návrhářským duem Deanem a Danem Catenovými dnes pro velký zájem oznámila pokračování exkluzivní limitované charitativní kolekce „We are Family” vytvořené ve spolupráci s módní ikonou a filantropkou, Terezou Maxovou. K jedinečné kolekci, která bude opět v prodeji v limitovaném množství exkluzivně v butiku DSQUARED2 v Pařížské ulici 28 nebo online na www.thebrands.com od 15. června 2023, vznikla kampaň s tématem „Guess, who… ?“, ve které se k Tereze Maxové připojila řada přátel a známých osobností v čele s Karolínou Kurkovou, Veronikou Vařekovou, Radkem Štěpánkem, Makhmudem Muradovem a mnoho dalšími.

CHATTY představuje novou letní kolekci

Designerské duo Radka Sirková a Anna Tušková představuje pod značkou CHATTY novou letní kolekci oblečení day-to-night, která zhmotňuje představu horkého letního dne na pomezí reality a snu. Tentokrát byl pro letní kolekci inspirací umělec Tishk Barzanji, který ve svých dílech vytváří utopická pozadí a scénáře k zobrazení lidí a situací všedního dne. Jeho barevné kompozice uměleckých děl rozehrávají snový kolotoč scénářů celého dne. Atmosféra letního dne zalitého oslňujícím slunečním světlem, které se pomalu mění v syté podvečerní barvy. Pocit poklidně plynoucího času stráveného s přáteli pod noční oblohou. Mihotající se těžký vánek, zkreslující realitu jako fata morgána.

Foto: archiv značek