• Fashion News  • MONDAILY: Netflix v Česku!

MONDAILY: Netflix v Česku!

I když hlavní novinka není tak úplně fashion, jsme z ní tak nadšeni, že jsme ji zařadili jako hlavní v našem Mondaily!

Netflix v Česku!

Netflix si konečně vychutnáme v plné podpoře češtiny a českých filmů. Ke konci roku tak budeme moci zhlédnout nejméně 150 snímků tuzemské tvorby a všechny další budou buď nadabovány nebo s českými titulkami. Již teď tam najdeme třeba Tmavomodrý svět, Vratné lahve, Lída Baarová, Anděl Páně 2 nebo Já, Olga Hepnarová. Zimo, jsme připraveni!

Forces of Fashion – newyorský summit

10. – 11. října proběhlo v New Yorku třetí setkání pod taktovkou Vogue, které se tentokrát věnovalo otázce budoucnosti módy. Mezi hlavními speakery nechyběla jména jako Tom Ford, Tory Burch, Cindy Crawford, Donatella Versace nebo Cardi B. Žádný záznam z tohoto ročníku zatím není, tak se mrkněte alespoň na ten minulý a „stay tuned“.

Bílá košile pro Karla

Reinterpretace bílých košil jako pocta Karlu Lagerfeldovi zaplavily internet. Mezi těmi, kteří měli tu čest navrhnout vlastní vizi tohoto Karlova poznávacího znamení, nechyběli Cara Delevingne, Gigi Hadid nebo česká topmodelka Eva Herzigová. A protože Karlovo nejoblíbenější číslo bylo 7, tak se 7 vybraných košil vyrobených po 77 kusech a prodávalo za 777 EUR na Karl.com a Farfetch.com.

Zdroje: 1, 2, 3