• Beauty  • 5 tipů od profesionálů pro bezchybné nalíčení za 15 minut

5 tipů od profesionálů pro bezchybné nalíčení za 15 minut

Známe to každé ráno ten obvyklý fofr stereotyp: rychle vstát, ranní hygiena, co na sebe a zase zpět do koupelny nahodit obličej. Pojďte to právě nyní změnit! Naučíme vás super dokonalý make-up do 15 min a zbývající čas využijte třeba na šálek dobré kávy.

Máme pro vás rady od profesionálů, jak se rychle nalíčit, a přitom i dobře vypadat.

Známá blogerka Alex Fráňová radí: Důležitý je tónovací krém s vysokým SPF faktorem pro sjednocení pleti, díky kterému bude vaše pleť celistvá a svěží. Nanášet ho můžete klidně prsty, aplikuje se velice dobře, takže to zvládnou i ženy které se za normálních okolností nelíčí.

Dále aplikujete multifunkční krémovou tvářenku. Díky její konzistenci nepotřebujete k nanášení štětec, postačí tvářenku vklepat prsty do jablíček tváří a rozetřít do ztracena. Je potřeba ji zapracovat trochu pečlivěji, aby vypadala přirozeně, celá aplikace trvá celé dvě minuty. Pak už stačí jen orámovat obličej obočím, na které použijeme řasenku na obočí čili žádné zdlouhavé vykreslování. A nakonec nanést vámi oblíbenou řasenku. Dohromady čtyři minuty.

Úspěšná modelka Karolína Kurková na svůj Instagram uveřejnila video, které odtajňuje tajné beauty vychytávky pro každodenní a bezchybný make-up.

https://www.instagram.com/p/B1Y5prRg38P/

Svůj bezchybný a rychlý make-up ukazuje ve videu vizážistka Hanoa Moa.

Zdroje: 1, 2, 3, 4