• Fashion News  • Mondaily: New Balance uvádí svou nejnovější sezónní kolekci MADE in USA

Mondaily: New Balance uvádí svou nejnovější sezónní kolekci MADE in USA

New Balance uvádí svou nejnovější sezónní kolekci MADE in USA. Globální ikona Rihanna a sportovní značka PUMA uvedli na trh dvě nové barevné varianty úspěšného dropu tenisek FENTY x PUMA Avanti. Mariah Carey se stává hlavní tváří vánoční kampaně značky Victoria´s Secret.

New Balance uvádí svou nejnovější sezónní kolekci MADE in USA

New Balance uvádí svou nejnovější sezónní kolekci MADE in USA. Prémiové barevné varianty tenisek, inspirované odstíny podzimu budou představeny ve třech fázích – a to od října do prosince. V prvním vydání se objeví i originální modely 990v4, 990v6 a 998m.

Nová řada MADE in USA představuje exkluzivní edici obuvi a oblečení New Balance, které jsou navrženy a vyrobeny ve Spojených státech. Charakteristickým rysem produktů s označením MADE je nejvyšší kvalita zpracování, pečlivě vybrané materiály a autentický řemeslný přístup k výrobě. Řada MADE in USA vzdává hold bohaté historii, dědictví a řemeslnému umění New Balance — značky originálně Bostonu.

Kreativním ředitelem MADE in USA, který pečuje o výjimečnost řady již několikátou sezónu je Teddy Santis. Santis je také zakladatelem a kreativním ředitelem newyorské módní značky Aimé Leon Dore (ALD) a slávu si získal díky návrhům produktů, skrze které předává ducha a historii New Yorku.

Rihanna uvádí nové barevné varianty tenisek FENTY x PUMA Avanti

Model FENTY x PUMA Avanti je netradičním propojením dvou ikonických elementů značky PUMA. Silueta je totiž kombinací kvalitního koženého designu fotbalové boty King a podrážky běžecké boty Easy Rider. Druhý drop modelu Avanti přinášející estetiku fotbalového trendu je inspirován materiály a barvami vintage sportovních stylů. Obě barevné varianty tenisek mají kůži ošetřenou olejem, tónový kožený lem a logo FENTY s číslem 1, které je vyražené na jazyku.

Boty jsou k dispozici v barvách dark myrtle (tmavě zelená) a club navy (tmavě modrá) a to v pánské, dámské a dětské velikosti.

Victoria’s Secret představuje novou kampaň s popovou star Mariah Carey

Nejkrásnější období roku je spojeno s jedinečnými tradicemi a ikonami. Jednou z nich je populární zpěvačka Mariah Carey, bez jejíhož songu All I Want for Christmas is You bychom si Vánoce nedokázali představit. Právě Mariah Carey se stává hlavní tváří vánoční kampaně značky Victoria´s Secret. Kampaň představuje novou kolekci ikonické značky, která přináší svátečním obdobím inspirované produkty péče o tělo, noční prádlo i luxusní dárky.

Vánoční kampaň oslavuje radostného ducha svátků, atmosféru setkávání a obdarovávání. Autory kampaně jsou Camille Summers-Valli a Max Papendieck. Snímky s Mariah Carey nafotil Ethan James Green. Kromě Mariah kampaň ukazuje další výjimečné ženy, jako je například Imaan Hammam, Hailey Bieber, Mayova Nicholas, Taylor Hill, Candice Huffine či Valentina Sampaio.

Vánoční kolekce je v prodeji od 13. listopadu 2023 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online na victoriassecret.cz. Těšit se můžete na vzrušující sezónní novinky, jako jsou linie Dream Angels a Very Sexy, Shine PJs či vůně v limitované edici Bombshell Magic

Foto: archiv značek