• Fashion News  • MONDAILY: Nike představil novou kolekci ve velkém stylu

MONDAILY: Nike představil novou kolekci ve velkém stylu

Spolupráce se Sacai, Virgilem Ablohem nebo olympijské uniformy ze 100 % recyklovatelných materiálů? Vítejte na přehlídce nové kolekce Nike! A pokud vám to nestačí, těšit se můžete na tu od Ralph Lauren. Nebo máte raději Netflix? Taylor Swift totiž odhalila trochu více z pod skořápky „hodná holka za každé situace“!

Nike představil novou kolekci ve velkém stylu

Spolupráce se Sacai, Virgilem Ablohem nebo olympijské uniformy ze 100 % recyklovatelných materiálů. To a mnohem více představila minulý týden sportovní značka Nike ve své masivní kolekci konané v centru umění Shed v Hudson Yards. Mezi novinkami byly mimo jiné i bežecké (Nike Air Zoom Alphafly NEXT%) a basketbalové boty (Nike Air Zoom BB NXT). V přehlídce zazářili sportovci, které Nike sponzoruje, a nechyběl ani nově jmenovaný generální ředitel John Donahoe, jež v lednu nahradil Marka Parkera.

Ralph Lauren představí kolekci podzim/zima 2020 se speciální show

Legendární návrhář a také rytíř Čestné legie, Ralph Lauren, představí novou kolekci v dubnu v New Yorku. V době, kdy je koncept přehlídek kritizovaný, se ralph Lauren snaží zaujmout inovativními prvky – například jako jeden z prvních představil „see now – buy now“ model přehlídek, kdy si diváci mohou modely zakoupit v podstatě ihned. Co asi Ralph chystá? Na to i na prozrazení místa přehlídky si budeme muset ještě počkat…

„Miss Americana“ zobrazuje Taylor Swift v novém světle

Dokument z dílny Netflixu „Miss Americana“ se vrývá do každodennosti Taylor Swift a odhaluje život, který byl obvykle zastřen jakousi fixací Taylor změnit vnímání sebe sama jako poslušné dívky nevymezující se například k politickým otázkám. Není to však jen o politice, Taylor dává v dokumentu najevo více svých postojů a pocitů, které by se daly přirovnat až k určitému aktivismu. My už ale odhalili dost, teď je řada na vás!