• Fashion News  • Oslavte přátelství mezi ženami před sv. Valentýnem

Oslavte přátelství mezi ženami před sv. Valentýnem

Nemusíte nikomu obhajovat jestli chcete svátek zamilovaných slavit či nikoliv. A také nezáleží jestli jste právě nyní zadaní, něco mezi tím nebo nejste. Den před svátkem zamilovaných můžete oslavit den sv. Galentýna, který je vyčleněný jako holčičí den a věnovaný k oslavě přátelství mezi ženami. Neexistuje lepší den, kdy můžete udělat radost  osobě, která vždy stojí ve všem za vámi a je vám velkou oporou.

Galentýnský den se oslavuje v den před dnem sv. Valentýna – 13. února, možná není oficiálním svátkem, ale již se pevně etabloval jako každoroční tradice, která oslavuje vás samotné a náklonnost, již cítíte ke svým „gals“ čili „holkám“. Pro tuto příležitost se značka Pandora rozhodla vytvořit ucelenou kolekci s novým designem pro kterou je typický tvar nedokonalého srdce.

Kolekce je otevřená platonické lásce i sebelásce, je symbolickým příslibem a odevzdáním se každému druhu lásky, inspirovaná náhrdelníky pro nejlepší kamarádky, které se rozdělí na dvě části, pro každou jedna. Ručně načrtnutá a symetrická srdce jako přívěsky, náušnice, prsteny a korálky představují nedokonalou lásku, která je skutečná.

„Při zvážení různého přístupu k tomu, jak používáme srdce, jsou naše nové designy srdce, načrtnuté jen tak od ruky, dokonale nedokonalé.“ citují viceprezidenti a kreativní ředitelé, Francesco Terzo a  A. Filippo Ficarelli.

Pro zachycení citovosti, která vedla ke vzniku svátku Galentýn, byly navrženy nové připínatelné přívěsky Pandora Reflexions, které vyjadřují význačnost vztahů mezi lidmi přesahujících romantickou lásku. Oboustranné designy ve tvaru srdce, odlité ze stříbra Ag925/1000 nebo z kovu Pandora Rose (unikátní směs kovů zlacená 14k růžovým zlatem)  –  jedna strana je leštěná a druhá osázená kameny nebo je na ní vyraženo logo – připomínají lásku každý den v roce.

Zdroj fotografií: archiv značky Pandora