• Fashion News  • Mondaily: Nová kolekce Swarovski pro sezónu podzim/zima 2023

Mondaily: Nová kolekce Swarovski pro sezónu podzim/zima 2023

Swarovski představuje novou, inspirativní kolekci šperků pro sezónu podzim/zima 2023. Značka Vans představila novinku s názvem OTW by Vans: platformu, která bude propojovat a povznášet unikátní prvky značky a přinese výjimečný zážitek podpořený uměleckými inovátory, designem a skateboardingovou kulturou. Aňa Geislerová vynesla na zahajovací večer 57. ročníku karlovarského filmového festivalu róbu vytvořenou z plzeňského ležáku.

Nová kolekce Swarovski pro sezónu podzim/zima 2023

Swarovski představuje novou, inspirativní kolekci šperků pro sezónu podzim/zima 2023. Těšit se můžete na záplavu barev a světla. Každá nepřehlédnutelná novinka je plná radostné extravagance. Díky uměleckému zpracování nové šperky podtrhnou každý outfit. Při tvorbě těchto úžasných kousků se Giovanna Engelbert, kreativní ředitelka Swarovski, nechala inspirovat homonymy. Ať už se jedná o tajné zahrady Idyllia, plné úžasných stvoření, nebo hvězdami pokryté nebe Luna, osvětlené září dorůstajícího měsíce, každá linie hladce propojuje svět vědy a kouzel.

Všechny šperky z kolekce pro nadcházející sezónu samozřejmě promlouvají dokonalým designovým jazykem Swarovski. Díky světlo odrážejícím křišťálům, propracovanému fasetování a úžasným technikám se představivost probouzí k životu. Když k tomu přidáme zajímavé tvary linie Dextera, originální brus linie Mesmera či zajímavý design Hyperbola, je na světě bohatá kolekce kousků, které rozhodně nezůstanou bez povšimnutí.

Vans představuje OTW by Vans

Značka Vans představila novinku s názvem OTW by Vans: platformu, která bude propojovat a povznášet unikátní prvky značky a přinese výjimečný zážitek podpořený uměleckými inovátory, designem a skateboardingovou kulturou. Řada produktů Vault by Vans bude ukončena v prosinci 2023 a vytvoří tak prostor pro zahájení očekávané OTW by Vans – od ledna 2024.

OTW by Vans bude představena ve dvou odlišných řadách a to: OTW, která bude zahrnovat nejrůznější experimenty a kolaborace, jež posunou hranice designu a osobité vyjádření značky. Druhou řadou bude Premium Standard, ve které se objeví prémiové modely ikonických siluet značky.

Světový unikát na červeném koberci ve Varech

„Ty nejlepší bublinky ve Varech“. A to nejen v půllitrech hostů, ale také na červeném koberci. Aňa Geislerová vynesla na zahajovací večer 57. ročníku karlovarského filmového festivalu róbu vytvořenou z plzeňského ležáku. Jediný exemplář na světě z dílny úspěšného českého návrháře Jakuba Polanky si návštěvníci mohou během festivalu prohlédnout v zóně značky Pilsner Urquell. Po festivalu budou šaty hlavním předmětem již tradiční charitativní aukce pro Centrum Paraple.

Foto: archiv značek