• Fashion News  • Mondaily: Jane Birkin zemřela ve věku 76 let

Mondaily: Jane Birkin zemřela ve věku 76 let

Zpěvačka, herečka a módní ikona Jane Birkin zemřela ve věku 76 let ve svém domě v Paříži. KINTSUGI PERFUMES představuje letní novinku s názvem Taom. Vůni, jež oslavuje tajuplný půvab rovnováhy a probouzí harmonii v nás samotných. IKEA slaví 80 let a při té příležitosti byla vytvořena kolekce Nytillverkad, která zahrnuje ikonické kousky nábytku, lůžkovin a doplňků, které dostaly moderní vzhled.

Jane Birkin zemřela ve věku 76 let

Svět zasáhla smutná zpráva o smrti Jane Birkin, která se proslavila především na francouzské kulturní scéně. Byla nalezena ve svém domě v Paříži bez známek života ve věku 76 let, Ikonická zpěvačka a herečka získala širokou známost po svém vztahu s kontroverzním zpěvákem a skladatelem Sergeem Gainsbourgem. Stala se ikonou módy díky svému přirozenému stylu, který byl nejlépe vyjádřen, když se značka Hermès rozhodla vytvořit jednu z nejoblíbenějších kabelek a pojmenovala ji po ní.

KINTSUGI PERFUMES představuje letní novinku s názvem Taom

Být ve správný čas na správném místě. Přesně tam, kde máme být. Nechat život jen tak plynout. Pomalu se zabořit do teplého písku, nechat si rozpustit mořskou sůl ve vlasech, nadechnout se a cítit naprostý klid. Taom vyvolá touhu prožít nadcházející letní dny naplno a zároveň tím nejpomalejším možným tempem. Uhrane harmonickou kombinací mořské soli a citrusy s vetiverem a ambrou. Hloubku vůni dodává smyslný sečuánský pepř a doušek cognacu společně s léčivým pelyňkem.

Taom lze zakoupit kromě jiného v Ingredients store, Beloved shop, Via concept store a online na www.kintsugi.cz za 3 190 Kč.

IKEA slaví 80 let kolekcí NYTILLVERKAD

Popularita vintage nábytku stále roste, a tak se IKEA rozhodla ohlédnout do minulosti a 80. výročí oslavit tím, že na trh uvede novou kolekci, která vzdává hold ikonickým designům IKEA. Kolekce Nytillverkad obsahuje nábytek, lůžkoviny a doplňky v podobě klasických kousků ve svěží, odvážné a hravé úpravě. První vlna revitalizovaných výrobků bude v obchodních domech IKEA k dostání od července 2023.

Foto: archiv značek