• Fashion News  • Mondaily: Zalando slaví 5 let na českém trhu!

Mondaily: Zalando slaví 5 let na českém trhu!

Zalando slaví své páté narozeniny na českém trhu! PIGMENTARIUM představuje svůj nový parfém GENESIS. KLENOTA zahajuje léto s perlovou kolekcí Luster, která spojuje nadčasové žluté zlato s jedinečnými sladkovodními perlami.

Zalando slaví 5 let na českém trhu!

Zalando je již pět let důležitým společníkem českých zákazníků v oblasti módy a životního stylu. Během této doby společnost investovala do zákaznického servisu, pohodlí a inspirace a stala se hlavní destinací Čechů hledajících inspiraci a módu napříč různými cenovými kategoriemi. A stejně tak i partnerem pro lokální značky při jejich rozšiřování a internacionalizaci. Díky rozšíření svých služeb do České republiky nyní platforma umožňuje českým značkám přístup k více než 51 milionům aktivních zákazníků ve 25 zemích.

Zelená a meditativní vůně Genesis od PIGMENTARIUM

Stejná sezona, nový příběh. Zhluboka se nadechněte v meditativním stínu zelené letní zahrady. Jak by vonělo ticho a klid? Čistý a jen malinko chladný vzduch. Dužnaté zelené stonky plné vody. Listy, na které dopadá slunce, ale pod sebou mají měkký stín. Poslední kapky ranní rosy na zeleném ovoci a závan mořského příboje nedaleko.

Parfém GENESIS vznikl původně jako privátní dar talentované sochařce. Inspirován četbou anglické literatury, letními rány v zahradě s fíky a dotekem čistě vyžehlené košile.

KLENOTA zahajuje léto s perlovou kolekcí Luster

Přivítejte sluneční paprsky s autorskou kolekcí Luster, která spojuje nadčasové žluté zlato s jedinečnými sladkovodními perlami. Na první pohled zaujme svým minimalistickým designem inspirovaným přírodou, který podtrhne něžnou ženskou krásu. Kolekce Luster se skládá z jemných perlových i řetízkových náhrdelníků, visacích a kruhových náušnic s barokními perlami, designových prstenů s pohybující se perlou i moderních náramků, které se dají mezi sebou i napříč dalšími kolekcemi kombinovat a vrstvit.