• Fashion News  • Mondaily: Pangaia se spojuje s vodou JUST

Mondaily: Pangaia se spojuje s vodou JUST

PANGAIA spojuje své síly s vodou JUST společnosti Jaden Smith’s, Jennifer Lopez uvádí vlastní linii líčení a Ermenegildo Zegna zpečeťuje udržitelnost srdcem ze dřeva. Je tu další Mondaily!

Pangaia se spojuje s vodou JUST

PANGAIA spojil své síly s vodou JUST společnosti Jaden Smith’s pro udržitelnou kapsulní kolekci oblečení, která zakořeňuje v inovacích. Výtěžek ze prodeje půjde do #TOGETHERFUND x WJSFF, globální kampaně zaměřené na podporu rasové spravedlnosti a globální spolupráci proti COVID-19.

Kolekce obsahuje některé z nejznámějších kousků PANGAIA jako je triko z mořských řas, mikina, teplákové kalhoty, krátké šortky a dlouhé šortky. V nabídce jsou také dětská trička, mikiny a kraťasy. Sbírka je dodávána v odstínu JUST – v modré barvě, zatímco co-branding a text vysvětlující, jak byla každá položka vyrobena udržitelným způsobem – ekologicky šetrná barviva, organická bavlna, systém recyklované vody – jsou vytištěny na jednotlivých kouscích v kontrastním bílém písmu.

Jennifer Lopez uvádí vlastní linii líčení

J.Lo Beauty – to je název nejnovějšího počinu úspěšné zpěvačky Jennifer Lopez. O ochrannou známku požádala Jennifer již loni v prosinci a zahrnuje nejen kosmetiku, ale i péči o pleť včetně čisticích prostředků, mýdel, gelů, pleťových vod, sér, masek a obličejových i tělových krémů. Zpěvačka značku oznámila na svém instagramu u fotky s podmanivým bronzovým líčením.

Ermenegildo Zegna zpečeťuje udržitelnost srdcem ze dřeva

Ke svému 110. výročí přišla značka Ermenegildo Zegna s iniciativou, jež díky spojení s přírodní rezervací Oasi Zegna obklopující větrný mlýn Ermenegildo Zegna v italském regionu Piemont, zahrnující hortenzie, rododendrony a půl milionu borovic vysazených stejnojmenným zakladatelem v 30. letech. Tuto iniciativu můžete podpořit zakoupením dřevěného srdce s vyrytým vzkazem, vytvořeného z italských stromů, jež přirozeně spadli nebo byly pokáceny z bezpečnostních důvodů. Výtěžek z prodeje pomůže chránit nedotčenou krajinu a přispěje k obohacení lesa novými stromy.