• Fashion News  • MONDAILY: Part & Parcel přišli s plus – size modelingovou agenturou

MONDAILY: Part & Parcel přišli s plus – size modelingovou agenturou

Již tradiční přehled toho nejnovějšího ze světa módy je tady! Co přinesl minulý týden tentokrát?

Part & Parcel přišli s vlastní plus – size modelingovou agenturou

Když vlastníte e-shop s plus-size oblečením a dojdou vám modelky, založte si vlastní agenturu! Part & Parcel se tímto heslem očividně řídili a spustili svůj projekt s příznačným názvem „Talent“. Nejlepší na tom všem je, že nepotřebujete předešlé zkušenosti z modelingu a navíc, do roku 2020 se chystají mít až 100 modelů. My v DailyStyle.cz jim držíme palce!

Kith X Disney

S nejvíce nostalgickou kolekcí přišla značka Kith, která se spojila s Disney k oslavě 90. výročí Mickeyho. Kolekce nazvaná „To nejlepší od Kith pro to nejlepší od Mickeyho“ zahrnuje osm různých témat pro děti i dospělé inspirovaných osmi dekádami Mickeyho historie, která zaplnila denim bombery, vlněné svetry, mikiny, vesty nebo třeba i bucket hat.

Květiny nosíme už jen v Prada obalu

U příležitosti uvedení nové kampaně na jaro/léto 2020 si značka Prada nemohla vybrat lépe. Náruč čerstvých voňavých květin miluje snad každý. O to více, když jsou zabalené v Prada obalu! A aby se kampaň opravdu povedla, přizvala si dva talentované fotografy Drew Vickerse a Keizo Kitajima, aby zachytili topmodelky Freju Behu Erichsen, Lexi Boling a Qun Ye spolu s jejich rozkvetlými Prada náručemi.

Zdroje: 1, 2, 3,