• Fashion News  • Mondaily: Pepsi odhaluje Super Bowl LVI Halftime Show

Mondaily: Pepsi odhaluje Super Bowl LVI Halftime Show

Letošní nadcházející poločasová show Super Bowl nabízí hvězdnou sestavu, ve které nechybí Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem a Kendrick Lamar. Ve čtvrtek vyšla na světlo světa i upoutávka s názvem „The Call“, která se odehrává v Los Angeles, který režíroval F.

Gary Gray, známý pro snímky „Loupež po italsku“ nebo „Rychle a zběsile“. Letošní Super Bowl LVI se má konat 13. února v Los Angeles na stadionu SoFi v Inglewoodu.

Louis Vuitton x Nike Air Force 1 od Virgila Abloha

Louis Vuitton uvede na trh své netrpělivě očekávané tenisky „Air Force 1“, navržené ve spolupráci s Nike, které uvedl na trh již zesnulý designér Virgil Abloh jako součást jarní kolekce 2022. Dvě stě párů limitovaných tenisek začne značka prodávat přes sothebys.com již 26. ledna, přičemž veškerý výtěžek půjde a studijní fond Virgila Abloha pro studenty „Black fashion“.

Módní svět přichází o své hrdiny

I tento týden přišel módní svět o další ikony. Módní novinář, autor bestsellerů New York Times a bývalý kreativní ředitel a redaktor Vogue André Leon Talley zemřel ve věku 73 let. Talley byl blízkým důvěrníkem Karla Lagerfelda, Oscara de la Renty, Valentina, Marca Jacobse a mnoha dalších legendárních návrhářů. Ve stejný týden ale odešel ve věku 37 let i Gaspard Ulliel, francouzský herec známý rolí ve filmech „Moon Knight“ nebo „Saint Lauren“. Zemřel den po nehodě na lyžích ve Francii na následky zranění hlavy.