• Fashion News  • Mondaily: Pharrell představil svou první kolekci pro Louis Vuitton

Mondaily: Pharrell představil svou první kolekci pro Louis Vuitton

Pharrell představil v Paříži svou velmi očekávanou pánskou kolekci Louis Vuitton pro jaro/léto 2024. Jirka Hofbauer ve své nové kolekci „Ženy na sobě nesou tíhu světa“ představuje i tři klobouky z dílny českého hatmakera Pavla Vaňka. V rámci pokračujícího 150. výročí ikonických 501® džínů představuje Levi’s® řadu se třemi novinkami.

Pharrell představil svou první pánskou kolekci pro Louis Vuitton

Po nástupu Pharrella Wiliamse na pozici kreativního ředitele značky Louis Vuitton mnoho z nás netrpělivě čekalo na jeho první kolekci. Kolekce pro jaro/léto 2024 byla představena v Paříži, na nejstarším mostě přes řeku Seinu Pont Neuf a rozhodně nebyla zklamáním. Hlavním znakem celé kolekce byly klasické čtverečkované vzory s logem LV v rozmanitých stylech, od elegance po streetwear, včetně doplňků. Pharrellovu debutovou kolekci si nenechala ujít celebrity a zároveň přátelé jako například Rihanna, Asap Rocky, Kim Kardashian, Beyoncé a další.

Klobouky v kolekci Hofbauer jaro/léto 2023

Stylista a designér Jirka Hofbauer uvádí první samostatnou dámskou kolekci nazvanou „Ženy na sobě nesou tíhu světa“ nabízející 20 různorodých looků a doplňků. Součástí kolekce jsou i tři klobouky z dílny českého hatmakera Pavla Vaňka. „Zbožňuji klobouky. Je to několik let zpět, kdy jsem na Vysočině kousek od Jihlavy objevil člověka, který jako jediný v České republice dělá skutečně autorské klobouky na míru. Pavel Vaněk mi tehdy pomohl pochopit zvláštní energii, kterou klobouky mají,“ vysvětluje Jirka Hofbauer. Nečekaně tak tehdy začalo přátelství a dnes i designérská spolupráce, která dala vzniknout třem diverzním modelům klobouků. Každý jiný, přitom se stejnou energií.

Levi’s představuje Plant Based džiny

V rámci pokračujícího 150. výročí ikonických 501® džínů představuje Levi’s® řadu se třemi novinkami. Plant-Based 501®, džíny 501® ze směsi konopné bavlny, která má stejný ikonický lem jako všechny 501® a plně cirkulární 501® . Tato řada ukazuje, jak účinně se mohou technologie aplikovat i na nadčasovou klasiku a vést cestu do budoucnosti. Nadčasová klasika s číslem 501 ve třech nových verzích spatří světlo světa toto léto 2023.

Foto: archiv značek