• Fashion News  • Mondaily: Popelka s Camilou Cabello a Billym Porterem

Mondaily: Popelka s Camilou Cabello a Billym Porterem

Kdo z nás nezná pohádku o Popelce. Tentokrát se její reinterpretace dočkáme v muzikálové podobě již 3. září na Amazon Prime s hvězdným obsazením – zpěvačkou Camilou Cabello a hercem Billym Porterem.

Nečekejte ale klasický scénář! Na rozdíl od svých předchůdců Camila jakožto „Ella“ netouží po životě po boku krásného prince. Naopak je zaneprázdněna budováním módní říše a tato touha ji tak staví do nového, aktivně-ambiciózního světla. Na snímku spolupracovala kostýmní návrhářka Ellen Mijornick, která pracovala například na seriálu Bridgertonovi nebo filmu Zloba. Inspiraci hledala v samotném soundtracku.

Beyoncé a Jay-Z jsou jmenováni novými ambasadory Tiffany & Co.

V nedávném rozhovoru pro Harper’s BAZAAR Jay-Z spolu Beyoncé oznámili rozhodnutí spolupracovat s Tiffany & Co. jako ambasadoři značky. Po nedávné akvizici značky společností LVMH využívá Tiffany & Co. sociální média ještě více jako marketingový nástroj a vrhá se tak i do spoluprací s novými ambasadory. Kromě ikonického páru patří mezi další nové partnery Tiffany a Co. herečka Anya Taylor-Joy, profesionální lyžařka a modelka Eileen Gu a Rosé z hudební skupiny BLACKPINK.

Travis Scott odhaluje spolupráci SoleFly x Air Jordan 1 Low

Travis Scott ve svých Instagram Stories odhalil nový Air Jordan 1 Low v neotřelém stylu. Ve spolupráci se známým obchodem SoleFly zastupující značky jako právě Nike, Puma nebo New Balance vytvořil nový design inspirovaný kultovním oblíbeným Air Carnivore z roku 1993 a Nike SB Dunk Low „Bison“. Žádné další informace o uvedení do prodeje nebo podrobnosti o cenách nebyly uveřejněny, takže si budeme muset ještě chvíli počkat.