• Fashion News  • Mondaily: Rihanna představuje parfémovanou vodu Fenty

Mondaily: Rihanna představuje parfémovanou vodu Fenty

Rihanna rozšiřuje své impérium krásy o unisex parfémovanou vodu, která je inspirována výchovou zpěvačky na Barbadosu a cestami po celém světě.

Na vytvoření vůně, která obsahuje tóny magnólie, pižma, mandarinky, borůvky, bulharské růže, pelargónie a pačuli, spolupracovala s mistrem parfémů LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton – Jacquesem Cavallier Belletrudem. Jantarová lahvička vůně je také odrazem Rihanninho stylu, protože je to oblíbená barva zpěvačky.

Intimissimi představilo spodní prádlo vylepšené mikrovlákno

Prádlo z mikrovlákna obepíná křivky jako druhá kůže, a právě proto je ideální pro každodenní nošení. Vybrat si můžete ze základních barev jako je černá, bílá a béžová i z několika střihů vhodných pro každý typ postavy. Novinkou jsou podprsenky Giulia a Adele. Giulia je nevyztužená balkonetka z mikrovlákna. Její prodloužené košíčky vytváří nádherný výstřih. Adele je pak trojúhelníková vyztužená podprsenka bez kostice, která zajišťuje podporu a perfektní fitting i pro větší poprsí.

Oscar de la Renta končí s kožešinami

Módní dům se zavázal, že v budoucnu už nebude ve svých návrzích používat kožešinu ani nebude ve svých obchodech kožešinu prodávat.

„Oscar de la Renta nepoužívá kožešinu ve svých módních kolekcích ani neprodává kožešinu ve svých obchodech a nebude ji používat ani v budoucnu,“ uvedl návrhářský dům v prohlášení. „Kromě toho, jakmile skončí období výprodeje licence, nebudou nabízeny k prodeji žádné nové produkty, které používají kožešiny a nesou ochrannou známku Oscar de la Renta.“ – Koalice Abolish the Fur Trade USA