• Styling  • DailyStyle inspo: Jednoduché outfity, které vykouzlíte raz dva

DailyStyle inspo: Jednoduché outfity, které vykouzlíte raz dva

Všichni to určitě známe… Ráno budík s radostí vypínáme, ale pak stojíme na poslední chvíli před skříni a tápeme, co na sebe. V tomto nám pomůžou basic kousky. Jak ale docílit, aby jednoduchý outfit nebyl nuda, ale časově vás to nijak neomezovalo?  

Bílá košile je základ  

Bílou košili máme ve skříni určitě každá. A jestli ne, je na čase to napravit! Pokud jste si tedy zrovna přispali a tlačí vás čas, vsaďte na košili. Vykouzlit se dá elegantní outfit, kdy košili jednoduše zastrčíte například do sukně nebo kalhot. Ale pokud jste spíš na casual, vyrážíte do města na skleničku a pohodlí je na prvním místě, tak postačí šortky/džíny k tomu a můžete vyrazit.  
A ještě pro vás máme menší TIP – Pomocí doplňků můžete obohatit look. Pásek můžete využít tak, že stáhnete delší košili v pase a rázem jsou z ní šaty. Nebo se trochu odvázat, rozepnout pár knoflíků a “okořenit” košili o krajkovou braletku.

Zdroje: 1, 2, 3, 4

Overaly 

Oblíbeným kouskem v šatníku (a to hlavně v létě) se stávají overaly. Je to přeci tak jednoduché, nemusíte přemýšlet, co s čím kombinovat, zkrátka jen obléknete a jdete. Můžete si vyhrát alespoň s doplňky – šperky, kabelka nebo i účes může udělat sv 

Zdroje: Archivy značek H&M, Mango, ZARA

Saka na všechny způsoby 

Už dlouho neplatí, že sako nosí pouze páni a nebo pouze k formálnímu outfitu. V létě je to ideální pomocník a oblíbíte si jej místo bundy. Opět platí, do města, na piknik i do práce – přehodíte přes tričko, tílko, natáhnete šortky nebo džíny, přidáte doplňky, stylové pantofle a máte vyhráno.

Zdroje: 1, 2

Volné kalhoty

Na další jednoduchý outfit, který sestavíte během pár sekund, vám postačí oblíbené volné kalhoty. Pokud kalhoty typu culottes nebo dlouhé se širokými nohavicemi nemáte, tak to musíte napravit. Do letních horkých dnů jsou skvělým kouskem a v kombinaci s crop topem nebo saténovým tílkem jsou perfektní. Trendy outfit, který nezabere místo v šatníku a ani neohrozí nijak čas, je na světě.

Zdoje: 1, 2