• Fashion News  • Mondaily: See by Chloé jako značka končí

Mondaily: See by Chloé jako značka končí

Společnost Chloé během příštích tří let postupně ukončí činnost svého subbrandu See by Chloé. Ta vznikla v roce 2001 a na svém vrcholu představovala asi 10 % celkových prodejů.

Výkonný ředitel společnosti Chloé, Riccardo Bellini, popsal postupné vyřazení jako „přirozený a nutný dlouhodobý vývoj, jelikož módní dům Chloé se zaměří na zlepšování svých luxusních produktových řad a své image“.

Značka Yeezy od Kanye Westa jmenovala ředitele designu

Nur Abbas byl jmenován novým ředitelem pro design značky Yeezy, která patří Kanye „Ye“ Westovi. Abbas byl posledních pět let pod záštitou Nike. Předtím byl také návrhářem pro Nikelab Apparel, rok v Paříži jako hlavní návrhář pánského oblečení pro Uniqlo, téměř 10 let byl senior návrhářem pánského oblečení pro Louis Vuitton a dva roky byl návrhářem pro Gucci. Určitě bude na co se těšit!

Converse a Comme des Garçons uvádí nejnovější kolaboraci

Tyto dvě značky spolupracují na své nejnovější spolupráci pro tenisky Converse Chuck 70. Spolupráce zahrnuje hi and lo verzi v bílé a černé barvě se známým logem srdce a očí Comme des Garçons, stejně jako červenou podrážkou. Tenisky budou k dispozici od 24. března v obchodech Comme des Garçons a u vybraných prodejců.