• Fashion News  • Mondaily: The North Face x Gucci otevře pop-up obchody

Mondaily: The North Face x Gucci otevře pop-up obchody

Nejnovější sortiment od The North Face x Gucci zahrnuje zateplené bundy, batohy, bombery, vesty, nebo turistické boty. Vybrané styly se vyznačují klasickým monogramem GG, který se spojuje s charakteristickými siluetami The North Face z 90. let. Kolekce, která je navržena tak, aby odolala přírodním živlům, bude k dostání již příští měsíc ve vybraných městech v pop-up obchodech. Od 11. do 25. ledna budou základny v Aspenu, Chicagu a Torontu.

Dior odkládá uvedení kolekce Cactus Jack na neurčito

Kapsulní kolekce značky Dior ve spolupráci s řadou Cactus Jack rappera Travise Scotta, která měla být uvedena na trh v létě 2022, je odložena z úcty ke všem, kterých se dotkly tragické události festivalu Astroworld. Scott byl hlavním hrdinou zahájení svého každoročního festivalu Astroworld v listopadu loňského roku v Houstonu. Během jeho vystoupení zemřelo až 10 lidí a 300 bylo zraněno vinou hromadné tlačenice.

Cardi B a Reebok se spojují pro další kolekci

Nejnovější kapsulní kolekce se jmenuje „Let Me Be…In My World Nighttime“ a je inspirovaná rodným městem rapperky Cardi B – New York City, a to v jeho nočním závoji. Vzdává hold slavným jasným světlům a živému panoramatu města. Kolekce bude zahrnovat nové tenisky Cardi B v metalických odstínech a také novou řadu oblečení zahrnující kousky od upnutých, vypasovaných topů a punčochových kalhot až po oversized kalhoty z hravých materiálů.