• Fashion News  • Mondaily: Vetements spustil provokativní instagramový účet bez cenzury

Mondaily: Vetements spustil provokativní instagramový účet bez cenzury

Zdá se, že alespoň pro tento týden nebude v Mondaily novinkách figurovat koronavir. Tak hurá do toho! Co minulý týden přinesl tentokrát?

Vetements spustil provokativní instagramový účet bez cenzury

Pro karanténní život podle Vetements není oblečení zas až tak důležité. Proč se jej tedy nezbavit úplně? Nejvhodnější doba pro založení necenzurovaného instagramového účtu, který najdete pod @vetements_uncensored! Účet je ale nastaven jako soukromý, takže si na schválení budete muset počkat, jestli se na vás vůbec dostane. celý koncept je nastaven stejně, jako na hlavním účtu Vetements – repostuje příspěvky svých nositelů. U toho nového provokativního si ale můžete prohlédnout outfity s částečně nahými nositeli.

Zdeněk Vacek z dua Zorya založil vlastní značku

Pokud vás nedávná informace o konci šperkařského dua Zorya zasáhla tak jako nás a netrpělivě jste vyhlíželi, co bude dál, konečně můžeme společně zajásat. Zdeněk Vacek, který značku Zorya spolu s Danielem Poštou založil, se již vrhnul do vlastní tvorby pod označením Zdeněk Vacek Fine Jewellery. Těšit se můžete na limitované edice luxusních šperků z drahých kovů a kamenů, které najdete na původní adrese showroomu Zorya.

Oblíbená značka obleků Sama Smitha představila revoluční kolekci

Střihové experimenty, pastelové odstíny a odzbrojující elegance prostupuje novou kolekcí španělské značky Mans inspirovanou Paříží. I přes to, že je Mans na trhu teprve dva roky, zamiloval si ji například zpěvák Sam Smith, který je svou posedlostí v netradičních oblecích s ženským archetypem známý. Ale jak už to tak bývá u každého uměleckého díla, pocity řeknou víc než slova!