• Fashion News  • Mondaily: Victoria’s Secret představuje novou vůni Bare Rose

Mondaily: Victoria’s Secret představuje novou vůni Bare Rose

Victoria’s Secret představuje novou vůni Bare Rose a s ní i nové beauty produkty. Louis Vuitton se vydává na novou virtuální cestu na komunikační platformě Discord. Vans přináší do své MTE kolekce nový prémiový model UltraRange™ Exo Hi Gore-Tex MTE-3 inspirovaný lifestylem světových sportovců.

Victoria´s Secret představuje novou vůni Bare Rose

Vůně Bare Rose Eau De Parfum zahaluje svůj základ květinovým hávem. Originální směs pižma se prolne s chemickou stopou vašeho těla pro jedinečný olfaktorický dojem. Texturovaná vůně se otevírá křupavou svěžestí hruškové slupky. V srdci vůně rozvíjí jemná růže stolistá působivou, sametovou stopu, která je živoucí a zároveň i hravá. Prolíná se s nečekanou směsicí surového dřeva a je zakončena krémovitou hřejivostí cedru a exkluzivní esence Dreamwood®, kterou vyrábí laboratoř Firmenich a je inspirována ikonickým santalovým dřevem z Mysore.

„Chtěli jsme, aby se tato vůně stala rozšířením specifické olfaktorické stopy každého z nás. Je jako druhá kůže s texturou růže. Je skutečně půvabná.“ 

Frank Voelkl, hlavní parfumér

Nová kolekce Bare Rose zahrnuje parfémovou vodu, parfémovou vodu v kuličce, parfémovou mlhu, parfémové tělové mléko a exfoliační tělový peeling. Nové vůně a beauty produkty z kolekce Bare Rose jsou v prodeji od 10. října 2023 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online na victoriassecret.cz.

Louis Vuitton se vydává na novou virtuální cestu na komunikační platformě Discord

Louis Vuitton představuje další významný milník v rámci své strategie inovativního přístupu v digitální sféře. Nově módní dům nalezneme na video a textové komunikační platformě Discord. Módnímu domu se tak v oblasti sociálních médií otevírají nové horizonty. Díky přítomnosti na platformě Discord Louis Vuitton může nabídnout svým fanouškům poutavý a interaktivní obsah, který posouvá hranice inovace a digitálního umění. Server Louis Vuitton poslouží jako stálá výloha neustále se rozvíjejícího savoir-faire ikonického módního domu. Členové této komunity mají možnost dozvědět se více o umění značky Louis Vuitton a vzájemně se podělit o svůj pohled na témata související s inovacemi. Server Louis Vuitton na platformě Discord bude také napříč novými digitálními horizonty šířit vizi umění cestování, která je se značkou neoddělitelně spjata. Cílem je podpořit intenzivní propojení značky Louis Vuitton s její online komunitou a nabídnout exkluzivní přístup k nejnovějším výrobkům i pohledy do zákulisí. Louis Vuitton kromě toho pokročil také na své cestě napříč prostorem Web3 VIA a vytvořil soukromý kanál věnovaný komunitě VIA. Ten členům umožní spojit se s módním domem, podílet se na nových nápadech a stát se součástí této jedinečné zkušenosti.

Všichni milovníci módy, inovací a digitálního prostoru se mohou připojit k neopakovatelnému dobrodružství a navštívit server Louis Vuitton na platformě Discord zde:

https://discord.com/invite/louisvuitton

Nové Vans UltraRange Exo Hi Gore-Tex MTE-3

Vans přináší do své MTE kolekce nový prémiový model UltraRange™ Exo Hi Gore-Tex MTE-3 inspirovaný lifestylem světových sportovců, kteří svou zpětnou vazbou výrazně přispěli k vytvoření zcela nového designu. Ten bezproblémově kombinuje výkon i styl tak, aby maximálně podpořil každodenní život sportovce. UltraRange™ Exo Hi Gore-Tex MTE-3 jsou navrženy s ohledem na každodenní rutinu sportovců a odráží tři klíčové principy technologie: vynikající izolaci pro udržení tepla, spolehlivou přilnavost na všechny typy terénu a vodotěsnou konstrukci, která vzdoruje všem nečekaným vnějším vlivům, které mohou během cesty a dobrodružství zasáhnout.

Vans UltraRange Exo Hi Gore-Tex MTE-3 je nyní k dispozici ve dvou odlišných barevných provedeních. Prozkoumat obě varianty a povést nákup lze v prodejnách Vans a na Vans.eu.

Foto: archiv značek