• Fashion News  • Mondaily: Značka Alessi představí projekt vytvořený zesnulým Virgilem Ablohem

Mondaily: Značka Alessi představí projekt vytvořený zesnulým Virgilem Ablohem

Italská společnost Alessi, která se zabývá výrobou doplňků do domácnosti a do kuchyně, představí v rámci milánského design weeku projekt ve spolupráci se zesnulým zakladatelem značky Off-White a kreativním ředitelem Louis Vuitton. Alessi letos oslavuje své 100. výročí a během své historie spolupracoval s přibližně 300 designéry a architekty. Všechny detaily tohoto projektu nicméně uchovává v přísné tajnosti. Milánský design week začíná 12. 6. a my se nemůžeme dočkat na odhalení jedné z posledních Virgilových spoluprací.

Česká značka Overall Office přichází s novou generací plavek

Novinka v plavkové linii značky Overall Office přichází po několika sezónách práce se spirálovitým střihem, který novou kolekcí opuští, a představuje cestu, na které bude značka dále stavět. Nabídne dvoudílné plavky ZOE v celé velikostní škále od XS až po XL. Podprsenka Zoe Bikini top je konstruována, aby “podržela” jakékoliv i větší poprsí a na zadním díle je možné lepší komfort podpořit zavazováním do kříže. V kolekci se objevují kalhotky ve dvou variantách – vysoké verzi s rafinovaným podstřižením a příjemným detailem pokračování volného pásku kolem pasu, nebo zavazovací bikiny String se zdvojenými šňůrkami a nespočtem možností zavazování. Celá kolekce je vyvzorována i vyrobena v České republice z recyklovaného polyamidu nejvyšší kvality vlákna Econyl TM.

Nová plavková kolekce Calzedonia exploduje barvami

Letní únik. Exploze barev a výbuch energie definují léto Calzedonia 2022, s paletou hluboce intenzivních odstínů. Hlavními poznávacími znameními jsou háčkování, květinové vzory v tisku i 3D, fluoreskující barvy, kamínky, flitry a udržitelnost! naším hlavním favoritem je udržitelná INDONESIA EKO KOLEKCE, která je dostupná v mnoha barvách a tvarech vyzdvihujících krásu každého ženského těla.