• Fashion News  • DR. MARTENS zahajuje měsíční pop-up na pražském výstavišti

DR. MARTENS zahajuje měsíční pop-up na pražském výstavišti

Na fanoušky Docs, jak se kultovní značce Dr. Martens přezdívá, čeká v červnu nabitý měsíc plný zajímavých akcí. Vůbec poprvé se totiž letos v Praze objevil Dr. Martens Pop Up –
dvoupatrový kontejner, který je nejen prodejním, ale i společenským místem. Kromě prodeje bot tu na fanoušky značky čekají pravidelné středeční koncerty začínajících i známějších kapel, zpěváků a zpěvaček.

Na své si ale přijdou nejen milovníci hudby, ale i fanoušci umění, zábavy nebo třeba vinylových desek. S opravou a čištěním bot vám na místě pomůžou „shoe doctors“, umělci, kteří zájemcům boty vytuní autorskou ilustrací. Těšit se ale můžete i na pravidelný nedělní vinyl store v režii DJ Robota a jeho hosta. Dr. Martens. Pop Up otevře své brány 4. června a na místě bude do 30. června.

„Je to vůbec poprvé, co se nám podařilo Dr. Martens Pop Up dostat do Prahy. Usilovali jsme o to několik let a jsme opravdu rádi, že se to povedlo. Sám se těším na všechny akce, které během měsíce nabídneme a doporučuji určitě koncerty, umělecké customizace nebo „shoe doktora“, říká Martin Pavlíček, Brand Manager značky pro Českou republiku.


Mezi interprety nebudou chybět třeba letošní reprezentanti v Eurovision Song Contest We Are Domi, Pam Rabbit, Dukla, Aiko, Marcell a mnoho dalších. Kromě všech uměleckých a kulturních akcí bude POP UP fungovat i jako prodejní místo s bohatým sortimentem nejrůznějších modelů Dr. Martens, kde si milovníci značky přijdou opravdu na své.