• Fashion News  • Mondaily: Zuzana Kubíčková oslavila 10. výročí Couture kolekcí

Mondaily: Zuzana Kubíčková oslavila 10. výročí Couture kolekcí

Rok 2022 je pro návrhářku Zuzanu Kubíčkovou 10. výročím založení vlastního ateliéru. Nová kolekce se tak spontánně stala ohlédnutím za uplynulými lety, akcentuje a dále rozvíjí drobné detaily a techniky, které byly součástí modelů minulých kolekcí. Jednoduché, ale technicky propracované modely jsou rozhýbané zvlněnými liniemi a diagonálním členěním i kombinací různorodých materiálů a struktur. Součástí večera bylo i odhalení kolekce panenek ZK Couture 22/23 x Barbie, které se stanou předmětem dobročinné aukce pod patronací nadace Pink Bubble Martiny Šmukové, aby podpořily mladé, jejichž život zkomplikovalo onkologické onemocnění. 

Pigmentarium x Tereza Štětinová představují: Perfume Sculpture

Původní „pařížskou“ kolekci mramorových děl, nesoucích stejně jako parfém jméno Genesis, doplnila autorka o patnáct nových sochařských miniatur a ty spojila přímo s parfémy Pigmentarium. Bílý carrarský mramor nebo temně zelený serpentin, vypracovala Tereza do podoby uměleckého uzávěru parfému a současně solitérního dekorativního objektu. Originální díla kontinuálně interpretují téma Genesis, tedy tvarosloví vodních vln a proudů. Kolekce byla představena a do prodeje uvedena listopadovou vernisáží výstavy Genesis v Praze. Koupit některý z nyní již pouze jedenácti kusů lze exkluzivně pouze online na Pigmentarium.com.

Rihanna představila Savage X Fenty Show Volume 4

Modelky včetně Iriny Shayk, Cary Delevingne či Precious Lee představily jedinečnou kolekci Savage x Fenty. Základním stavebním kamenem celé show je opět tanec, který umocňuje mimozemskou událost se skutečně působivým shlukem hvězd. Delevingne například tančí s vesmírně vytvarovanými vlasy, odbarveným obočím a lesklými rty. Show se stala také oficiálním debutem řady sportovních a společenských oděvů Savage X zahrnujících velikosti, které sahají od XS-4XL a 30A až po 46DDD.