• Fashion News  • Nová kolekce alešbáry #naturalmood #naturalseason

Nová kolekce alešbáry #naturalmood #naturalseason

Značka alešbáry přináší vždy nadčasové kolekce, které nejsou určeny pouze na jednu sezóny, ale dají se s předešlými modely šikovně kombinovat. Vytvoříte si tak vždy nový aktuální styl a jednoduše doplníte svůj šatník. Ať už si vyberete flitrové ovesize sako či sukni s květinovým vzorem, tento kousek vždy krásně oživí váš běžný outfit. Všechny modely naleznete v alešbáry shop na adrese Pellicova 5b, Brno.

#naturalmood #naturalseason

Hlavním tématem nové kolekce je přirozenost ve své vlastní podstatě. Toto téma zahrnuje vše, co nás obsahuje, ale také přesahuje, na co nedosáhneme a neovlivníme, ale cítíme to a akceptujeme.

V kolekci tak hrají prim přírodní materiály, barvy i vzory. Flitrové kousky v tlumených přírodních barvách krásně doplňují modely ve výrazné červené a oranžové i květinové vzory bez prvoplánové romantiky. Při tvorbě alešbáry jsou důležitým pilířem vertikální střihy, tentokrát designéři využili i 3D technologie a přidány byly i objemnější formy.

Kolekce byla prezentována v Galerii Architektury Brno a sklidila pozitivní ohlasy u všech návštěvníků této povedené módní show. Neotřelé kombinace jednotlivých kousků pod taktovkou stylistky Jarmily Krahulcové daly všem přítomným jasný důkaz, že sezónnost je již přežitkem a šikovně sestavený šatník z kvalitních kousků přežije všechny pomíjivé trendy.  

U alešbáry nenaleznete pouze společenské oděvy, ale i modely pro volný čas, které jsou též jednoduše kombinovatelné. Co takhle prchnout před sychravým počasím k moři a užít si svůj #naturalmood?  

Foto a video: archiv značky alešbáry