• Beauty  • Na detailech záleží! Kouzlo šperků

Na detailech záleží! Kouzlo šperků

I přesto, že jsou dny, kdy se vám nechce vymýšlet originální outfit a nemáte chuť se extravagantně obléci, můžete váš vzhled něčím podtrhnout. Šperky jsou na to ideální!

Ať už máte svůj oblíbený kousek od známějších značek šperků, nebo oblíbenou bižutérii, fantazii se meze nekladou. Nezapomínejte, že nejdůležitější je, se cítit i ve špercích dobře. Pokud si nepotrpíte na výrazné náušnice či prsteny, zvolte něco více minimalistického. Pokud se ve šperku nebudete cítit dobře vy, nebude na vás dobře vypadat. To je základní pravidlo číslo jedna!

Nevíte, jak šperky zkombinovat? Co se týče náušnic, tento rok jsou trendy masivní. Skvěle vypadají zkombinované s messy drdolem či látkovým šátkem. Nic nezkazíte ani, když necháte vlasy rozpuštěné. Nechte si pár pramínků za uchem a nechte náušnice vyniknout.

Co se týče řetízků a náhrdelníků, u nich se vždy vyplatí kombinovat a vrstvit. Některé značky dělají řetízky už spojené tak, že vypadá jako byste měla na krku řetízky třeba tři. Toto vrstvení vypadá skvěle ať už u šatů s hlubokým výstřihem, tak i s rolákem. Velkým hitem se teď staly i řetízky s iniciály vašeho jména. Není na škodu si pořídit něco hezkého i s vyšším významem pro vás samotné.

Poslední dobou se opět lidé a návrháři vrací ke starším zvykům. V tomto případě jde o korálkové náramky. Pamatujete si, jak jste navlíkali korálky jako malí pro maminku či babičku k narozeninám? Proč si tvoření nezopakovat? Kromě pročištění hlavy, můžete udělat i krásný dárek k Vánocům. Fantazii se meze nekladou, a tak je jedno či zvolíte minerální kameny, nebo obyčejné korálky. Zvolte barvy, které k sobě budou ladit či ty barvy, které mají vaši nejbližší nejraději a podarujte je či sebe.

Prsteny patří nejen k symbolu manželství. Každé ruce prsten sluší. To je pravidlo, kterým se řídíme a doporučujeme ho i vám. Minimalistické prstýnky vypadají decentně. Moc hezky vypadají prstýnky, které jsou určené na různé části článků na prstu. Když jich máte na ruce více, vypadají nápaditě a zajímavě. Pokud si ale potrpíte spíše na větší prsteny, neměli byste jejich kombinování přehánět. Postačí jeden na každou ruku.

Tak co, přišli jste na kouzlo šperků nebo se jich raději straníte?