• Events  • Nádech luxusu a originality – kožené kabelky s netradičním pojetím nadějného českého návrháře MICHAELA ANDREASE

Nádech luxusu a originality – kožené kabelky s netradičním pojetím nadějného českého návrháře MICHAELA ANDREASE

‚Vytvářím limitované kolekce. Každý jsme unikátní, jsme ojedinělé bytosti. Tímto pojetím vnímám i své výrobky.“ říká talentovaný mladý návrhář Michael Andreas.

 


O kom je řeč?

O mladém českém návrháři, který tvoří netradiční kožené kabelky a tašky. Po pěti letech svého působení nově rozšířil své portfolio o módní dámské a pánské oblečení. Máme se na co se těšit!

Fashion show, která boří všední módu…

Své nadčasové modely měl možnost předvést na své druhé autorské přehlídce v pražské kavárně Divadla Radka Brzobohatého 22. února 2019. Kavárna se zaplnila atmosférou s nádechem luxusu a originality.

Večer se nesl pod značkou Michael Andreas za doprovodu živé hudby v podání zpěvačky Martiny Bárty, úspěšné zpěvačky a reprezentatky České republiky v hudební soutěži Eurovision Song Contest 2017.

Celá show byla pojata v romantickém duchu éterických modelek a květin. Hosté byli svědky první kolekce pánské a dámské módy, která přináší linii nevšednosti a netradičního pojetí kožených doplňků.

Kreativa a tvrdá píle je ovocem úspěchu

Nápaditost, zpracování materiálů a originální kombinace provází výrobky značky Michael Andreas. Michaelovo pojetí současného moderního, tepajícího světa se odráží v kolekci plné jiskřící energie.

Tvorbu Michaela Andrease můžete sledovat na jeho Facebookovém a Instagramovém profilu či webu, který bude mít za nedlouho nový kabátek.

https://www.instagram.com/p/ButSKoznhlM/

Zdroje: Tisková zpráva – Praha 22. února 2019, archiv značky Michael Andreas