• ppl talk  • MIROSLAV RAJTR

MIROSLAV RAJTR

Miroslav Rajtr

PR MANAGER

miroslav@dailystyle.cz

Instagram @mirarajtr

Miroslav Rajtr má své kořeny z moravského města Prostějov, kde vyrůstal a také studoval střední školu zaměřenou na design oděvu. Po studiu se jeho bydlištěm stala Praha. Již od samého dětství má vášeň pro svět módy, umění a kultury a umělecké vyjádření, které ho doprovází doteď. V rámci studia má za sebou stáž u módního návrháře Lukáše Lindnera a návrhářky Mirky Horké.  Během roku 2013 – 2015 sbíral první cenné zkušenosti jako model scout pod modelingovou agenturou a jako další milníkem byla stáž po boku kreativní ředitelky a stylistky české mutace lifestylového magazínu InStyle.

Jeho působení následně směřovalo  ve spojení s londýnskou značkou TOPSHOP/TOPMAN, kde se podílel na vytváření komerční vzhledu pražské prodejny. Mezi tím načerpal řadu zkušenosti v oblasti PR, marketingu a sociálních sítí. V roce 2018 byl externě součástí týmu pánského časopisu FORMEN, kde se podílel na produkční realizaci focení fashion story.

V magazínu DailyStyle.cz působí od prvotních záčátků a má nastarost PR a marketingové aktivity. Při realizaci fashion story se zhostí stylingu, kde uplatňuje svoji kreativitu.