• Fashion News  • David Beckham pro HM

David Beckham pro HM

David-Beckham

Do českých poboček řetězce H&M dorazila originální kolekce pánského spodního prádla, jejíž tváří není nikdo jiný než fotbalový sex symbol David Beckham. Kolekce obsahuje nátělníky, trička s dlouhým rukávem, slipy i boxerky a byla speciálně vytvořena, aby se dokonale přizpůsobila mužské postavě a zároveň splňovala veškeré nároky na komfort nošení, kvalitu materiálů a design. K dostání je v několika barevných kombinacích.

David Beckham byl v roce 2004 zařazen mezi 125 nejlepších žijích fotbalistů. Většina z nás, módou posedlých, si ho ale vybaví hlavně z reklamních kampaní různých společností a samozřejmě se nesmazatelně zapsal do historie jako pravděpodobně první metrosexuál všech dob.

Společnost HM ve spolupráci s Davidem Beckhamem dokonce vytvořili speciální krátký film k uvedení nové kolekce spodního prádla na trh, který můžete zhlédnout na oficiálních stránkách společnosti. Pokud patříte mezi zamilované fanynky nebo jste vášnivým obdivovatelem Davidových sportovních úspěchů, tento film Vám vřele doporučujeme.

 

H&M Unveil David Beckham’s Bodywear Linemen_underwear

David-Beckham

 

Zdroj fotografií: hm.com