• Lifestyle  • Nejlepší fitness centra v Praze? Vyberte si!

Nejlepší fitness centra v Praze? Vyberte si!

Letní měsíce jsou zde a s nimi teplo, sluníčko, koupačky, opalovačky. Odhodili jsme kabáty, svetry, a na řadu přišly sukně, šortky, topy. Snad všichni se na to těšili a zároveň přemýšleli, jak se na toto období dostat co nejvíce do formy. Někdo začal běhat, někdo plavat, někdo cvičit jógu a někdo i nyní zvažuje návštěvu fitness centra, kde si dá pořádně do těla. A my jsme pro vás vybrali 5 nejlepších fitness center v Praze.

Xplore Fitness na Příkopě

Na Starém městě naleznete jedno z největších fitness center v republice – Xplore Fitness na Příkopě. V moderním prostoru o výměře 2500 metrů čtverečních, prosklenou střechou a posilovacími stroji Star Trac vás cvičení bude opravdu bavit. Na své si přijdou i milovníci masáží, bojových sportů či solária. Vyberte si, co vám sedí nejvíce.

Holmes Place Premium Anděl Fitness

Na Praze 5 přímo v obchodním centru Nový Smíchov si můžete od nákupů odskočit na cvičení do Holmes Place Premium Anděl. Ten nabízí jak samotné fitness s moderními stroji, tak i pilates, spinning, powerplate či wellness.

John Reed Fitness

Tak tohle je naprostá bomba. Na klasické fitko zapomeňte. John Reed Fitness na Karlově náměstí vyniká originální výzdobou a prostorem, ale hlavně vám ke cvičení hraje DJ za mixážním pultem. To chcete! Otevřeno je 7 dní v týdnu, 24 hodin.

Fitness hotelu Intercontinental

Přímo v centru Prahy, v Pařížské ulici, najdete Fitness hotelu Intercontinental, který uspokojí snad i ty nejnáročnější z vás. Fitness je rozděleno do tří částí: aerobní sál, posilovna a wellness. Aerobní zrcadlový sál slouží především pro skupinové lekce aerobiku, jógy či pilates. Posilovna je vybavena moderními přístroji značky Technogym Excite, je klimatizovaná a při cvičení vás čeká krásný výhled do hotelové zahrady. Třešničkou je pak wellness s bazénem se slanou vodou, saunou a odpočivadly. Staňte se členem a užijte si vše, co vám Fitness hotelu Intercontinental nabízí.

Fittop centrum

Pokud bydlíte na Praze 3, na Žižkově, vyzkoušejte Fittop centrum v ulici Seifertova. Najdete zde krom samotného fitness centra, s moderním vybavením, i wellnes, kde můžete v klidu zrelaxovat.

Pokud vás nějaké fitness centrum zaujalo, neváhejte a navštivte ho. Zacvičit si můžete jak sami, tak pod vedením zkušeného instruktora. Zklidníte mysl, procvičíte svaly a budete se cítit skvěle.

Zdroje: 1,2,3,4,5,6