• Fashion News  • Nejlepší módní kampaně pro jarní sezónu 2021

Nejlepší módní kampaně pro jarní sezónu 2021

Jaro je takřka za dveřmi a určitě mnohé z nás se již po mrazivé zimě netrpělivě těší na příchod příjemně prosluněných dnů. S novou sezónou jsou ovšem taktéž spjaty nové kolekce, které si pro nás svět módy přichystal. Mnohé značky se snaží jako každý rok přijít s něčím novým a neotřelým, zároveň mezi nimi kolikrát panuje rivalita a snaží se za každou cenu odlišit od těch ostatních. Proto jsme si pro vás v dnešním článku přichystali výčet těch nejlepších kampaní, které skutečně letos budou stát za to!

Burberry

Luxusní módní dům Burberry přišel s jarní kolekcí, která již sklidila úspěch po celém světě. Své příznivce si tato kolekci hlavně získala neobvyklým spojením módy a přírody, která ve vás budí až mystický dojem. Sám kreativní ředitel společnosti Burberry, Ricardo Tisci, uvedl, že touto kolekcí chtěli vytvořit neuvěřitelný zážitek, který má spojovat módu, umění, hudbu a nové technologie. Kolekce je neuvěřitelně hravá a plná barev a neotřelých vzorů.

Marc Jacobs

Tváří letošní jarní kolekce značky Marc Jacobs se stala Lola Leon, ovšem toto spojení nikoho zvlášť nepřekvapuje. Lola Leon (rozená jako Lourdes Leon), je dcera světoznámé zpěvačky a taktéž i hudební legendy Madonny. Madonna se značkou Marc Jacobs spolupracuje již řadu let, nyní se však do spolupráce vložila i samotná dcera. Pro Lolu je velice typické její výstřední styl a tohoto přesně značka taktéž i využila. Celá kolekce se nese v duchu odvážných a nepřehlédnutelných kousků, což přineslo značce zcela nový nádech.

Christian Dior

Zcela jedinečnou kolekci letos přichystal jeden z neznámějších módních domů, a to sice Christian Dior. Dior se letošní kolekcí pro jarní sezónu nechal inspirovat u mistrovských děl starých mistrů a přizpůsobil tomu tak celou nadcházející kolekci. Když se podíváte na samotné fotografie zachycující kolekci, máte tak pocit, jako byste se právě dívali okouzlující díla dávných malířů.

Hood By Air

Od zářivých barev a veselých vzorů se přesuneme k trošku jinému soudku. Hood By Air je značka módního oblečení, která svůj provoz opětovně rozjela poměrně nedávno. Právě znovuzrození značky chtěli provést ve velkém stylu a taky se tomu tak nakonec stalo. Hood By Air přichází s jarní kolekcí, jejíž tváří se stala světová topmodelka Naomi Campbell. Samotné fotografie této kolekce se na první pohled mohou zdát jakýmsi způsobem pochmurné, ovšem značka tímto způsobem chtěla podtrhnout intenzitu dojmu.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15