• Lifestyle  • Nejlepší retušující aplikace pro váš Instagram

Nejlepší retušující aplikace pro váš Instagram

Instagram. Mnozí si bez něj nedokáží představit život, pro některé neznamená vůbec nic. V tomto článku si přijde na své spíše prvně zmíněná skupina. Většina uživatelů si potrpí na skvěle sladěný feed a vyškatulkované fotografie ať už sebe samotného či prostředí, které má nejraději.

Občas se stane, že se na naší pleti objeví nevítaný host či v pozadí něco, co bychom si na fotografii nepřáli mít. Od toho jsou tu aplikace, které nám pomocí jednoho kliku umožní nedokonalost odstranit, a nebo upravit.

Pamatujte však na známé přísloví- Nic se nemá přehánět. Obzvlášť v této době už se uživatelům více líbí přirozenost a přehnanými retuši nezabodujete. Naopak se nebojte ukázat své nedokonalosti a naučte se respektovat.

Teď už k aplikacím, které vám nejen s retuší mohou pomoci.

Facetune (2)

Facetune patří k jedné z nejpoužívanějších aplikací na úpravu fotografií. Bohužel jde nainstalovat pouze na zařízení od značky Apple. Nemusíte zoufat, protože aplikaci Facetune 2 už si mohou nainstalovat všichni. Pomocí několika kliků vykouzlíte perfektní pleť.

Krom zdokonalení pleti si můžete vykouzlit i zářivý makeup. Výhodné pro někoho, komu se nechce malovat jen na fotografii. Pamatujte ale na to, že když ze sebe uděláte naprosto jiného člověka, moc lidí vám neuvěří ani ten perfektní makeup.

Na YouTube najdete plno tutoriálů, jak s aplikací zacházet. Koho jiného video bychom vám mohli doporučit než známého kosmetického guru Jamese Charlese!

Snapseed

Jedná se o aplikaci, kterou můžete volně stáhnout do jakéhokoliv zařízení. Aplikace skvěle zvládne expoziční úpravy, ale i velmi chtěnou retuš. Jediným nástrojem si můžete odstranit znamínko nebo nežádanou pihu.

Aplikace Snapseed není náročná ani pro váš mobilní telefon. Nezabere tolik místa a navíc má jedinečně přehledný vzhled.

O tom, že s vaší pletí dokáže aplikace divy se můžete přesvědčit i v tomto videu.

Adobe Photoshop

Pro plné využití aplikace byste si museli připlatit, ale na základní úpravy skvěle poslouží. V plné verzi pro počítač dokážete úprav mnohem více, ale pokud se vám nechce každá fotografie upravovat na pc, skvěle vám poslouží.

Co se týče složitosti, jedná se o náročnější aplikaci než jsou ty dvě předchozí. Každopádně službu vám provede nejlepší.

A jaké aplikace používáte vy?

Zdroj fotografií: archiv Pexels