• Lifestyle  • Udržte si kondici s aplikací Cyberobics, která je zdarma pro všechny

Udržte si kondici s aplikací Cyberobics, která je zdarma pro všechny

Nouzový stav a omezený pohyb osob vyhlášený Vládou ČR v posledních několika dnech, který přinesl výrazné zpomalení veřejného života a uzavření všech zařízení včetně fitness studií, znamená pro mnoho lidí obrovskou změnu v životní situaci, se kterou se musí vypořádat. JOHN REED se svou partnerskou značkou Cyberobics, jež jsou obě součástí společnosti RSG Group GmbH, lídra v oblasti fitness a lifestyle v Evropě, proto přichází s nabídkou kvalitně využitého času doma –  od dnešního dne totiž umožňuje užívání všech virtuálních lekcí na Cyberobics v celé České republice zdarma pro všechny a to do doby, než budou fitness studia opět otevřena.

Sport a trénink jsou důležitou součástí tělesného a duševního zdraví. Zlepšují nejen fyzickou kondici, přispívají k posílení imunity a pomáhají rovněž k dosažení psychické a fyzické rovnováhy obzvláště v nelehkých časech. Podle studie Univerzity Nového Jižního Walesu postačuje dokonce jeden trénink týdně ke snížení rizika deprese.

„Cvičení není jen o fyzické stránce, ale má také významný pozitivní vliv na naši psychiku, která je v nynější situaci klíčová a je důležité ji udržovat na správné úrovni. Při pohybové aktivitě se totiž do těla vylučují hormony (endorfin – způsobuje pocity štěstí a dobré nálady, serotonin – jeho nedostatek vede k výkyvům nálad až depresím, úzkostem a poruchám spánku, dopamin – nás motivuje, žene kupředu), které mají spoustu pozitivní vlivů a zvyšují také naši psychickou odolnost. Pravidelné cvičení je jedním z nejsnadnějších způsobů, jak se udržovat ve fyzické a psychické kondici. Proto všem silně doporučuji zařadit nyní domácí cvičení do své rutiny.“ potvrzuje Jan Mühlfeit, bývalý prezident Microsoft pro Evropu a mentální kouč nejen top manažerů a olympijských vítězů.

JOHN REED a Cyberobics chtějí podpořit miliony obyvatel žijících v České republice, kteří jsou v současné době nuceni trávit spoustu času doma a dát jim možnost ve svých domovech neomezeně trénovat a posilovat tak svou psychickou a fyzickou kondici.

„Aktuální situace v České republice se nás extrémně dotkla. Každý, kdo je zdravotně v pořádku a nevykazuje žádné symptomy nemoci, si takto bude moci najít chvilku pro sport a na okamžik se ponořit do jiného světa“, říká Petr Vávra, generální ředitel JOHN REED pro Českou republiku.

Cyberobics je platforma fitness s nejširší nabídkou virtuálních lekcí. Tato služba obsahuje více než 100 cvičení pro muže a ženy a nabízí kurzy pro začátečníky i pokročilé. V nabídce jsou například lekce jako HITT, kettlebells, tanec, jóga nebo pilates. Všechny jsou natočeny s těmi nejlepšími trenéry na atraktivních místech v USA.

„Věříme, že právě v takovýchto extrémních situacích je důležité něco pro sebe dělat. Virtuální trénink Cyberobics je pro to ideální. Od tohoto okamžiku může každý v České republice tuto službu začít bezplatně využívat.“ vysvětluje Oliver Schulokat, CEO Cyberobics.

5 důvodů, proč využít aplikaci Cyberobics a cvičit doma podle Lenky Černé, životní koučky a mentorky.

 1. Mysl a tělo jsou propojené nádoby, které se vzájemně ovlivňují. Naše tělo má svoji vlastní inteligenci, a právě skrze práci s naším fyzickým systémem můžeme získat psychickou odolnost a lepší náladu.
 2. Cvičení doma přináší pravidelný režim, který je podmínkou k naší psychické pohodě a který v současné situaci může chybět.
 3. Pravidelným cvičením přispíváme k budování sebedůvěry a tolik potřebné psychické stability.
 4. Cvičení přináší chuť do života, radost i novou energii ke změnám, na které je možná právě teď vhodná doba.
 5. Ve zdravém těle zdravý duch platí nyní ještě více než kdykoliv jindy.

Jak na to?

Mobilní verze:

 1. Stáhněte si aplikaci CYBEROBICS do svého mobilu
 2. Vyberte z menu Workouts (není nutné se registrovat)
 3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle
 4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA

Desktop/ostatní verze:

 1. Běžte na www.cyberobics.com
 2. Klikněte na Login a zaregistrujte se
 3. Zvolte si trénink dle úrovně, cíle
 4. Užívejte si VŠECHNY WORKOUTY ZDARMA 

Zdarma a bez závazků pro všechny! Po ukončení služby nevznikají pro uživatele žádné platební povinnosti.

Zdroj fotografií: archiv John Reed Fitness a Cyberobics

Marketing manager