• Fashion News  • Nejnovější kolekci Converse navrhla zpěvačka Miley Cyrus

Nejnovější kolekci Converse navrhla zpěvačka Miley Cyrus

Po barevných jarních modelech přichází značka Converse s další, tentokrát skutečně hvězdnou kolekcí. Jak jinak, když se na jejím návrhu podílela herečka a zpěvačka Miley Cyrus. Zábavná kolekce plná vzorů je navíc určena všem, kdo na ni mají chuť a odvahu.  „Žádný věk nebo pohlaví – chci, aby se všichni cítili součástí.“

Tlusté platformy, potisk bandana na všem od tenisek po legíny nebo třeba roztomilý batůžek se smajlíky. Miley Cyrus, talentovaná a populární zpěvačka a bývalá hvězda Disney Channelu a představitelka populární Hanny Montany, do spolupráce s legendární obuvnickou značkou vložila kus své kreativní osobnosti. Podle Converse je řada reflexí jejího vlastního stylu i toho, jak by chtěla, aby se cítili její fanoušci. Kolem nich se ostatně točí i kampaň, kterou nafotila módní fotografka Ellen Von Unwerth a na nichž je Miley v objetí svých posluchačů.  „Zasadila jsem do designů to, co na mě milují a co já miluji na nich,“ nechala se slyšet zpěvačka.

 

Miley Cyrus není v kampani Converse k vidění poprvé. Loni v létě se objevila na sérii fotografií s názvem #YesToAll v rámci washingtonského pochodu Pride. V rozhovoru pro Nike, mateřskou společnost Converse, zase chválila dostupnost značky a její schopnost přizpůsobit se všem kulturám a životním stylům. Kolekce Miley Cyrus x Converse je dostupná od 2. května v OC Chodov, Freshlabels nebo na webu.

Foto: archiv Converse