• Beauty  • Nejpopulárnější vůně na světě: Hřejivá vanilka

Nejpopulárnější vůně na světě: Hřejivá vanilka

Hřejivá, osobitá a sexy, přesně taková je vůně vanilky. Tato vůně se řadí mezi nejoblíbenější vůně světa a není se čemu divit. Bude se líbit sebevědomé ženě, která ví, co chce a díky své síle a kořeněné esenci je výbornou volbou především pro zimní měsíce. Pokud jste jí už také podlehla, pojďte se teď společně s námi „namlsat“ produkty, které tuto kouzelnou ingredienci obsahují.

LUSH – Vanillary

Pokud jste opravdu vášnivou milovnicí vanilky a tento parfém jste ještě nevlastnila, ihned to musíte napravit! Tato vůně je sladká a zároveň velice sofistikovaná. Spojení vanilky s tonkou a jasmínem si jednoduše zamilujete.

LUSH Vanillary, 900 Kč (30 ml), prodává cz.lush.com

Armani – My way

Tato vůně byla sice představena teprve nedávno, už si však stihla získat srdce mnohých z nás. Pokud oblibujete vanilku převážně v kombinaci s jinými složkami, My way bude pro vás to pravé ořechové. Kromě madagaskarské vanilky v základu obsahuje také například tuberózu, indický jasmín nebo třeba květ afrického pomerančovníku.

Armani My Way, 1 720 Kč, prodává sephora.cz

Yves Saint Laurent – Black Opium

Má vůbec cenu tento ikonický parfém nějak představovat? Je inspirovaný rockem a ztělesněním minimalismu i odvahy. V oku lahodícímu flakonku jsou ukryty složky jako jasmín a káva, ale především zde najdete onu vanilku, cedr nebo pačuli. Pokud si nejste jista výběrem vhodné vůně, Black Opium je za nás sázkou na jistotu.

YSL Black Opium, 1 700 Kč, k dostání na sephora.cz

Yankee Candle – Vanilla

Absolutní MUST HAVE pro všechny fanoušky svíček (a vanilky, pochopitelně). Zvolte obrovské 623 gramové balení, které vydrží hořet až 150 hodin a na letošní zimu máte vystaráno.

Yankee Candle Vanilla, 599 Kč, k dostání na megaknihy.cz

Purity Vision – Vanilkové máslo BIO

Toto máslo se stane oblíbencem všech příznivců víceúčelových produktů. Můžete jej použít jak na pleť, tak na rty, ale i na pokožku celého těla. Ocení ho především zralá a suchá pleť. A to složení? Vyrábí se tak, že se pravé vanilkové lusky naloží na několik týdnů do kvalitního bambuckého másla, díky tomu se do másla uvolňují veškeré účinné látky a navíc samozřejmě také opojná vůně vanilky.

Purity Vision Vanilkové máslo, 399 Kč, dostupné na biooo.cz

Yves Rocher – tělové mléko Vanilka

Super složení, slastná vůně, krásný obal – je třeba něco dodávat?

Yves Rocher, tělové mléko Vanilka, 129 Kč, yves-rocher.cz

The Body Shop – Tělové máslo Hřejivá Vanilka

Jestli ještě nemáte všechny vánoční dárky a znáte ve svém okolí někoho, kdo vanilku přímo zbožňuje, obdarujte ho tímto máslem. Je veganské, vysoce hydratační, navíc má krásný vánoční obal, takže se bude pod stromeček vyjímat. S koupí ale moc dlouho neotálejte, jedná se pouze o limitovanou edici.

The Body Shop tělové máslo hřejivá vanilka, 469 Kč, prodává thebodyshop.cz

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Pexels