• Beauty  • Nepřehlédnutelné drdoly, culíky a copánky jako hlavní trend nové sezony

Nepřehlédnutelné drdoly, culíky a copánky jako hlavní trend nové sezony

Rozčilují Vás neustále rozlítané, nezkrotné kadeře? Omrzely Vás už rozpuštěné vlasy nebo máte zkrátka jen „bad hair day“, kdy vaše vlasy prostě nevypadají dobře a přímo volají SOS? Tak dlouho neváhejte a zkuste jeden ze stylových účesů, které jsou nyní v kurzu a navíc dodají vaší hřívě bleskovou vzpruhu! Roku 2020 vládnou různé drdoly, copíky a pletené copy, takže jestli jste s jejich nošením dlouho otálela, teď je ten správný čas oprášit své „pletací“ znalosti.

„Messy bun“

Tento účes již není žádnou novinkou a nosit se bude i letos. Je jednoduchý, rychlý a vypadá uvolněně, ale zároveň stylově.

Nízký mini drdůlek

Výhodou je, že tento „look“ si mohou dovolit i majitelky krátkých vlasů. Oblíbila si ho například i modelka Hailey Bieber (dříve Baldwin).

„French twist ponytail“

S touto podobou culíku uděláte parádu na každé formálnější akci jako je například svatba nebo večírek, ale můžete ho klidně vynést i do práce, obdivné pohledy kolegů zaručeny.

https://www.instagram.com/p/BdkiIu5BmEa/

Uhlazený vysoký culík

Zpěvačka Ariana Grande a modelky nosí tento culík už delší dobu a nyní je řada na vás! Hlavně nezapomeňte zalakovat všechny okolo poletující vlásky, aby ohon vypadal opravdu dokonale.

Uhlazený nízký culík

Jednoduchá klasika, kterou zvládne úplně každá z nás. Opět celé dílo pořádně zafixujte lakem a můžete ho také dozdobit širokou sponou.

Sponky a jiné ozdoby

Sponky se začaly znovu nosit už loni, letos je však budeme vídat trochu jinak, než jsme byli doposud zvyklí, a to vložené do samotných culíků nebo po celé délce hlavy. Nevypadá to vůbec zle, co říkáte?

https://www.instagram.com/p/B_hautIAyRG/

Tak trochu jiný cop

Pokud vám váš culík přijde moc nudný a chcete mu přidat trochu objemu, zavažte do jeho délek mašličky – voilà, krásný účes je na světě.

Ležérní rybí cop

Pokud ho ještě neumíte, naučte se ho, protože určitě nebudete litovat! V létě vám v něm nebude horko a navíc cop můžete doplnit jakoukoli pokrývkou hlavy.

Zdobené copánky

Tento look se objevil na přehlídce Moschino (pre-fall 2020, NY) a vypadá velice zajímavě a exoticky. Inspirujte se a vpleťte do vlasů perličky, korálky, provázky nebo jiné ozdoby. S tímto účesem se v davu rozhodně neztratíte.

Šátek v hlavní roli

Nebojte se zakomponovat do svého účesu i oblíbený šátek, vlasy vyčešte, sepněte sponkami a máte hotovo.

 „Ošperkované” copánky  

Tento hravý trend byl poprvé viděn již v roce 2018 na jarní haute couture  přehlídce francouzského návrháře Alexise Mabille a tento rok se vrací v plné síle. Zajímavý nápad, nemyslíte?

Zdroj fotografií: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13, 14