• Fashion News  • Značka COS přichází s první sportovní kolekcí Active

Značka COS přichází s první sportovní kolekcí Active

Londýnská značka COS přichází zcela poprvé s novou kategorií produktů pro jaro 2020. Nová sportovní kolekce nabízí řadu dámských oděvů, které vyzařují klíčové hodnoty značky, tedy funkčnost a pohodlí, a jsou navrženy pro aktivní životní styl.

Kolekce Active dokonale odráží nadšení značky pro nadčasový design a závazek používat udržitelné výrobní postupy. Značka představuje nová technická vlákna vyrobená z obnovitelných materiálů. Recyklovaný polyester a nylon spolu s organickou bavlnou tvoří podstatu kolekce, která nabízí odolné základní kousky oděvu, jež uspokojí jak zákaznice, které hledají oblečení na sport, tak ty, které touží po sportovně vypadajících oděvech na volný čas.

Řada Active je navržena tak, aby formovala postavu své nositelky – střih, funkčnost a bezešvé detaily se kombinují pro dosažení snadného pohybu. Inovace se projevuje ve skryté funkci: sportovní podprsenka je vyrobena z rychleschnoucích a kompresních látek, takže zaručuje snadný a dynamický pohyb, zatímco látka použitá na trička vsakuje vlhkost a odvádí ji od těla. Podprsenku je možné nosit jako soupravu s kraťasy či legínami. Všechny tyto oděvy jsou dostupné ve třech moderních barevných provedeních a jejich součástí je vždy žebrovaná struktura pro stylový, elastický a aktivní střih.

Řada COS Active zahrnuje rafinovanou paletu barev od olivově hnědé přes sytě námořnickou a petrolejovou modrou, po kontrastní světle růžovou a modrozelenou. Oděvy se skvěle kombinují s několika pečlivě promyšlenými doplňky: gymnastickým vakem se skrytým plisováním a kotníkovými ponožkami, které vhodně doplní celkový outfit.

Kolekce je celosvětově uvedena do prodeje od 6. května výhradně online.

Zdroj fotografií: archiv značky COS

Marketing manager