• Fashion News  • Nová podzimní kolekce italské značky Stefanel

Nová podzimní kolekce italské značky Stefanel

Chcete se cítit skvěle, ležérně, klasicky? Dodržovat dresscode, neinvestovat do kousků, se kterými se budete muset velmi brzo rozloučit? Nadčasový styl i bohémskou eleganci, která rozjasní váš pracovní šatník, to vše najdete v podzimní kolekci značky Stefanel!

Od roku 1959 je značka Stefanel klíčovým hráčem na poli pletenin. Pod značkou Maglificio Piave získával výrobce stále silnější pozici, v roce 1980 byl otevřený první butik s názvem Stefanel – v italské Sieně. První zahraniční butik našel svou adresu v Paříži, městě módy, jen o dva roky později. V rodinném byznysu se dnes pohybuje již třetí generace rodiny Stefanel, Eleonora Stefanel na pozici kreativní ředitelky, Carlo Stefanel jako ředitel obchodu. V současné době značka Stefanel mění obchodní strategii a převádí značku do segmentu střední a vyšší třídy módních značek.

Podzimní kolekce klade, stejně jako v jiných letech, důraz na zpracování materiálů, jejich kombinací dokládá, že nic není nemožné. Jako třeba vrstvit hedvábí s kašmírem lze, stejně jako merino kombinovat s džínovinou. Ležérní Boho styl je důkazem toho, že tradice se mají následovat, vybírat si z nich to nejlepší a vracet se
k modelům, ve kterých nám již před lety bylo dobře. Zemité odstíny vínové, petrolejové, modré i hnědé usnadňují kombinatoriku barev, takže pokud jste ve značce
Stefanel oblečena od hlavy k patě, nikdy nemůžete šlápnout vedle a způsobit módní přehmat…

LOOK 5 LOOK 50 LOOK 40 LOOK 25 LOOK 24LOOK 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaké střihy byste při podzimních nákupech neměla vynechat? Rozhodně věnujte pozornost hřejivým XXL střihům, šatům z kašmíru, vyzkoušejte efekt precizně zpracovaného ponča. Těžší materiály odlehčete krajkou, například svetr, doplněný sukní z krajky, která vypadá, jako by byla utkaná z mořské pěny, je přesně tím základním stavebním kousek vašeho šatníku, který způsobí WOW efekt mezi všemi, kdo sledují, co máte dnes na sobě.
Pozor! Návrat na módní scénu hlásí také britský samet nebo semiš. Saka z tohoto materiálu by nemělo chybět v šatníku žádné sofistikované ženy.

Tady je navíc od nás ještě pár tipů, aby jste viděli, jak snadno se kousky z nové kolekci mezi sebou dají kombinovat. No, není to úžasné?

zasilka-JZGKMTS2SYE59SRJ (3)

 

zasilka-JZGKMTS2SYE59SRJ

 

zasilka-JZGKMTS2SYE59SRJ (2)

Zdroj: Stefanel